Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor babátok elkezdett...

Mikor babátok elkezdett kúszni-mászni "lekerekítettetek" neki egy részt a lakásban vagy mindenhová mehetett?

Figyelt kérdés
2012. aug. 22. 07:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

mehetett amerre akart

de ált elakadt a játékok mellett, kiszórtam egy csomót körülötte


gyerekbarát a lakás :-)

2012. aug. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem kerítettem el semmit, ment, ahova akart. A születése előtt 1,5 héttel lett teljesen kész a ház, mindent biztonságosra csináltunk. Egyedül a kutya a tabu. Ha sétálni indulunk, akkor míg én becsukom az ajtót, képes bemászni a kutya mellé. Aztán próbálhatjuk neki magyarázni, hogy egy 35kg-os németjuhász, akármilyen barátságos, nem örül az ilyen kis kíváncsi látogatóknak :)
2012. aug. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is mehet amerre szeretne
2012. aug. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Először csak a nappaliban mehettek a gyerekek, és szép fokozatosan lett megnyitva előttük a többi rész is a lakásban. A konyha sokáig tabu volt. Nagyon kicsi a konyha, és veszélyes lett volna, ha a lábam alatt tekereg két picuri. A konyhaajtóban volt a babarács, és onnan kuksiztak.
2012. aug. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát az attól függött, hogy éppen tudtam e intenzíven figyelni rá. Pl: főzés, wc-zés közben elkerítettem. De amikor csak rá figyeltem, akkor mehetett ahova akart.
2012. aug. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nálunk csak a fürdő volt tabu, a csatorna miatt, amit egyszer a lánykám tiltás ellenére megkóstolt:S

Most már oda is szabad a bejárás, már kétlábú életforma a kicsi is, és gyakran jár kezet mosni.

Egy ideig elég akadály volt a küszöb amúgy, szóval kezdtek a gyerekszobában, onnan áttudtak jönni a mi szobánkba, később ki a folyosóra, majd a konyhába.

2012. aug. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én lekockáztam neki egy részt, mert nem találtam kerek kerítst. De ha te kerekíteni akarsz, hát legyen.
2012. aug. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

2 szobás panel, mehettek mindenhova a gyerekeim. A fürdőszoba és a vécéajtó szoktak csukva lenni, de gondolom ez természetes, hogy ott nem mászhat a gyerek.

Mondjuk ha főztem, azért zavaró volt, hogy ott másztak, néha olyankor eltorlaszoltam a nappali bejáratát (ott nincs ajtó). Nem örültem volna, ha rájuk borítok egy liter forró vizet vagy ilyesmi. De ha nem főztem, akkor mehettek oda is bármikor amúgy. A lakás bababarát, nincs semmi veszélyes számukra.

2012. aug. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A gyerek bármiből veszélyt tud csinálni.
2012. aug. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi a nagyszoba ajtajába tettünk rácsot. A szoba teljesen biztonságos volt neki.
2012. aug. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!