Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig kell használni a...

Meddig kell használni a légzésfigyelőt? Még fennállhat a bölcsőhalál egy 5 hónapos babánál?

Figyelt kérdés
2008. máj. 11. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
1 éves koráig fennáll a veszélye.
2008. máj. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokan akkor hagyják abba a használatát ha már intenzíven mozog(mászik) a baba.
2008. máj. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mért akarod abba hagyni?Ha lehetőséged van ,minnél tovább használd.Én is úgy tudom 1éves korig fennáll,de én tutu tovább fogom használni..mondjuk nekünk saját van.Ja és a fiuknál még gyakoribb...
2008. máj. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én egy kicsit tovább mint 1 évig használtam.

Van az ismerősi körömben,akinek 6 hós kislánya halt meg a délutáni alvása közben:(((

Én ezért is féltem nagyon,mindig bekapcsoltam ha aludt a baba.

2008. máj. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Lehet hogy túlzásnak hangzik, de az én lányom ameddig a kiságyban aludt nem vettük ki a légzésfigyelőt.Ez 2 éves koráig volt.Nem vesztettünk semmit, és még biztonságérzetet is adott.
2008. máj. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy éves korig szokták ajanlani. Ha van lehetőséged sajátot vásárolni, akkor akár egy éves kora után is használhatod, ha az megnyugtat. Azért szeretném kiemelni, hogy nem elég megvenni a légzésfigyelőt, hanem mindenképpen tájékozódni kell, hogy mit kell tenni, ha beriaszt. Mit ér a riasztás, ha a babátokon nem tudtok majd segíteni???
2008. máj. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.Saját légzésfigyelőnk van és nem szeretném még abba hagyni a használatát, csak nem voltam tisztában vele, hogy meddig szükséges használni.Mégegyszer köszönöm Mindenkinek!:)
2008. máj. 12. 11:23
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

sziasztok!

itt utána olvashattok az említett témának, s azt is leírja mi az azonnali teendő ebben a sajnálatos esetben!


[link]

2008. júl. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!