Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam elmúlt 1 éves. Elkezdt...

Kisfiam elmúlt 1 éves. Elkezdtem neki tejet adni, és azt hiszem szorulása lehet tőle. Más is tapasztalta ezt? A tápszertől pedig ment a hasa. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 24. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem adj neki enni.Leveseket,főzelékeket,gyümölcsöt.
2009. júl. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A tejet reggelire és vacsorára adom.Egy éves babának ugyanis kell a tejalapú készítmény.Természetesen kap gyümölcsöt, főzeléket, levest is, de ettől függetlenül nincs széklete és felpuffad a hasa....
2009. júl. 24. 14:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha felpuffadt a hasa akkor neadj neki tejet.Várj pár napot és ha a gondok megoldódtak akkor is csak feles tejet adjál és keveset.Úgy tudom ,hogy van tejalapú tápszer add neki azt.És próbálj neki adni rendes igazi tejet felforralva és úgy készíts belőle feleset.A zacskós ,dobozos tejek túl sok tehenet nem láttak inkább tejporból készül.Ha tudsz igazi házitejet venni és nagyon akarod addni add azt jól felforralva.De csakis akkor ha a panaszok megszüntek.
2009. júl. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!