Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos babám 4 napja nem...

2 hónapos babám 4 napja nem kakil, nagyon szenved alig alszik csak sír, már mindent próbáltam hogy segítsek neki? csak anyatejes, mitől van?

Figyelt kérdés
Már tornáztattam, szélcsöveztem, kamilla tea
2012. aug. 23. 08:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális ha nem kakil,minden anyagot feldolgoz a szervezete az anyatejből.egy negyed glicerines kúp csodákat tud művelni:)Meg masszázs
2012. aug. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyel te olyan gyumolcsoket amiknek hashajtos hatasa lehet. Az en fiam mar 5 honapos, de emlekszem ra hogy mi is voltunk igy parszor. addig minden pelusba volt "bolcsohaj" (kaki) es egyik naprol a masikra nem kakilt. 2 nap utan mar nagyon szenvedett szegeny. Bar nekem is mondtak hogy ez normalis ha napokig nem kakil az anyatejes baba, de szerintem ha szenved, akkor mar nem normalis. Amit meg tehetsz hogy amikor szopizik, az elso mellrol par perc utan atrakod a masik mellre, igy tobb elotejet szopizik aminek hashajtobb hatasa van mint a hatso tejnek. Ezt laktacios tanacsado mondta nem a sajat kutfombol valo ez az otlet.

Amit meg en tettem, de erre tuti sokan ugrani fognak. Sajat kertben termett, bio nektarin levet csopogtettem kiskanalra, azt adtam neki. osszesen talan 20 cseppet, na az megtette a hatasat. Hozzateszem, tudomasom szerint a nektarin nem allergizal. Ja es szeretett ilyenkor a karomon lenni hason a pici. 2 het utan szepen atallt a minden-pelusban-kaki-rol a napi 1-2 kiados kakira.

Jobbulast a picinek!

2012. aug. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is csak 3 naponta van kaki, bár tápszeres. Nekem is cukros kamilla teát, Glicerin kúpot javasolt a doki. A kúpot még nem volt szükség beadni, mert azért 3. napra kakilt.
2012. aug. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2 hónaposnak én nem adnék gyümölcsöket.Orvos nem ír fel ilyen szuszpenziót?

Különben anyatejes babáknál az egy hét is még belefér.Biztos,hogy azért sír,mert nem tud tojni?

2012. aug. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az én fiam is nagyon szenved ha nincs kaki és nekem nincs szívem hagyni!ezért lázmérőzöm szélcsövezem csak most meg az nélkül nem tudom úgy hogy nagyon vigyázz!!nekem azt mondták azért van mert hasznosítja az anyatejet és nincs salak ezért azt a keveset nagyon nehéz kinyomni.gyümilevet nyugodtan adhatsz nekem gasztroenterológus mondta.az én fiam már gyümipépt is kap igaz ő már négy hónapos de egyenlőre az sem segít jövő héten viszem magán orvoshoz kiváncsi leszek mit mond!
2012. aug. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!