Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babóm újabban nem akar szopizn...

Babóm újabban nem akar szopizni (3 hónapos). El fog apadni a tejem?

Figyelt kérdés
Eddig sem volt egy nagy szopizós, egy órán át tartott általában, és sokszor akkor is alig evett, így kapta a kiegészítést, tápit vagy lefejt tejet. De mostanában üvölt, kifeszíti magát ha cicire akarom tenni. Nem bírom ezt elviselni úgy sír. Igyekszem lefejni a tejet, de már egyre kevesebb van. A párom meg folyton izélget pluszba hogy márpedig az ő gyereke nem fog tápszeren felnőni. És mi van azzal akinek egyáltalán nincs teje? Tápin is felnő a gyerek ha nincs más. Ezzel is csak frusztrál, meg idegesít mintha nem lenne elég bajom. Fejjek többet?
2009. júl. 24. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Gondolom a szokásos eset, a cumiból könnyebb enni....

Mindenesetre ne aggódj, nagyon jó hogy eddig is tudott enni anyatejet, ameddig bírod, persze fejj, de sokat már biztos nem javul a helyzet ha elkényelmesedett....

2009. júl. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Fejjél amennyit tudsz de szerintem ne kínozd magad. Van ilyen is nem kell kétségbeesni, a tápszertől sem lesz semmi baja ugyanolyan okos, ügyes és egészséges lesz mint az anyatejesek! A férjedet meg lődd le! Nem, hogy segítene még inkább árt azzal amit csinál, mintha tehetnél róla. Esteleg még próbálkozhatsz Urtica Urens 5ch homeós bogyót 2x5bogyi egy nap és/vagy tejserkentő teával.
2009. júl. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Urtica van itthon, jó hogy eszembe juttatod. A teáktól már herótom van, az elején sokat ittam, mert császár után nehezen indult be a tej, de borzalmasak.
2009. júl. 24. 19:00
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Elég negatívan áll hozzá a két előttem szóló.

Ilyenkor szokták azt tanácsolni hogy félálomba szoptasd a babát még mielőtt túl éber lenne.

Akinek nincs tejmirigye az nem tud szoptatni(van ilyen ).


[link]

Itt minden kérdésedre hasznos választ kapsz,

A kulcs szó:soha ne add fel.

6 és fé éves szoptatási tapasztalatom van-


[link] telefon

2009. júl. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Leírtak alapján szoptatási sztrájk. Előttem író helyesen válaszolt neked!

Érdemes sokat félmeztelenül lenni a babával, testkontaktus, félálomban szoptatás. Vonulj el vele sötét, nyugodt helyre, engedd el magad, hidd el, szopni fog, ha éhes!

Nekem már sokadik sztrájkom volt, TÜRELEM kell hozzá, nem apad el a tejed, ha igyekszel.

Ha nagyon nem megy, hívj fel a LLL honlapjáról egy tanácsadót, tündériek, ilyen esetben is segítenek, de a legfontosabb, hogy ne add fel!

2009. júl. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!