Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hetesen mi a napirendetek?...

7 hetesen mi a napirendetek? És mikor all be a 3x alvás?

Figyelt kérdés

Második baba, de az elsö lányom iszonyat pontos baba volt, habár tápszeres, és mindig tudtam mikor mi ven. Nyugodt, és kiegyensúlyozott volt, sokat nézelödött, keveset sírt, és volt rendszerünk már szinte az elejétöl.


De nem írtam fel hogyan, mikor volt, és most a másodiknál kicsit elvagyok keseredve, mert habár nagyrészt szoptatom, de állandóan cicin lóg, semmi napirend, szinte soha nem alszik, ha sikerül is, max 1x egy nap, vagy többször félórát.Már nem emlékszem mikor állt be a 3x-i alvás, és azt sem hogy néz ki 7 hetesen egy normál napi rutin.


A bajom csak hogy nagylányommal itthon kuksolunk egész nap, mert nem tudom, mikor kell cicire tenni, babakocsiban sincs sokáig el, így játszóra is alig tudunk kimenni, így nagylányom csak unatkozik itthon megállásnélkül, mert képtelen vagyok egy napirendet bevezetni. Nagylányomnál is ö irányitotta a napirendet, de én igazgattam be, hogy mindenkinek jó legyen.



2012. aug. 23. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:
szia!nekem is szopizik a babám és nekem is 7 hetes!általában 3 óránként eszik de van hogy ebben a melegben 2,2-5 óránként kéri!nekem olyan kétszer alszik napközban de csak úgy ha hasra fektetem!te próbáltad már a hasra fektetést?és szinte minden nap végig alussza az éjszakát is.néha kel csak fel egyszer enni!azt nem tudnád megcsinálni hogy csak 3 óránként eteted?nem bírja ki?
2012. aug. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
7 hetesen nem volt napi rutin. Evett, amikor kért, aludt, amikor akart.:) Bár én szerencsés vagyok, mert szopi után mindig aludt.
2012. aug. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Azéjszakában mi is szerencsések vagyunk, már többször aludt reggel 6-ig is.

Napközben kaotikus a helyzet kicsit.

èrdekes mert ha tápszert adok sem mindig bírja ki 3 órát.


Mikor alakul ki a 3x alvás? habár elsö lányom 3x félórát aludt, de az is jó volt. Az elején ö is össze vissza aludt, de legalább ha evett utánna nyugis volt és sokszor egész napokat aludt.

2012. aug. 23. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!