Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van már kialakult napirendetek...

Van már kialakult napirendetek 3 hós körüli babával? Úgy értem, pl. minden kajcsi után játék aztán alvás, vagy kajcsi, alvás, séta utána játék, vagy változó?

Figyelt kérdés
2009. júl. 1. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Még eléggé változó, de egyre kevesebbeket alszik, néha két evés közti fent lét is becsúszik. Nem erőltetem még a szigorú napirendet. Mondjuk szigorú sose leszek, csak valamennyire következetes. Pl. az esti lefekvésnél, de itt is vannak csúszások..
2009. júl. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem óra szerint mennek a dolgok. Nagyjából igen, de simán belefér +- egy óra. Egyébként mindig ébredés után eszik, és aztán játszik. Ez a sorrend ez mindig igaz szinte, de az órát nem nézem. A lefekvés időpontja is így van fél10-fél 11 ahogy éppen esik. A séta is csak kb. van meg este 7-8 körül apával, ahogy ő is hazaér, ahogy kedvünk van. Amúgy is rugalmasan éltünk eddig is, nem várok el olyat a babámtól, amire én is képtelen lennék, pl mindig ugyanakkor enni, meg ilyenek:D
2009. júl. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Én sem óramű pontosságra gondoltam, hanem a sorrendiség érdekelt, mert nálunk is csak nagyjából van a dolog és most kezd úgy-ahogy alakulgatni. Jövő héten leszünk 3 hónaposak.

2009. júl. 1. 13:03
 4/6 anonim ***** válasza:
12:44-es vagyok, szerintem is a sorrendiség a fontos. Mivel ő még nem csörgőórára ébred, ezért eleve az ébredés az egész napját meghatározza, ha nagyjából 3-4 óránként eszik. és én nem ébresztem fel fél 9kor, ha addig aludna. Valamikor meg már 7:40kor kukorékol. (Egyébként az éjszakát átalussza.) De gondolom attól is függ, hogy meddig alszik, hogy előző nap mennyi élménnyel gazdagodott, mennyire fáradt el, stb. Ami biztos, hogy legksőbb fél 11kor alszik, és 7ig tuti nem kel fel, most 3 és fél hónapos. Szerintem sokan összetennék a kezüket ilyen jó babáért. Az órát meg dobd ki, a sorrendiség a lényeg.:)
2009. júl. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én csak kíváncsiságból nézek az órára, amikor jelzi hogy éhes. Nagyjából kialakult a 4 óra. Akkor jól gondoltam, hogy a sorrend a lényeg. Mi evés után általában alszunk, utána játék majd peluscsere és megint evés:) Este 10-11 felé alszik el, reggel 5-6ig. Ma fél 7ig aludt.
2009. júl. 1. 14:19
 6/6 anonim ***** válasza:
figyeld meg, egyre jobban fogja bírni az éjszakákat, egyre tovább és tovább fog aludni, ahogy erősödik a gyomra. :) jó babázást!
2009. júl. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!