Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4hós kisbaba nyugtalan éjszakák?

Burgine kérdése:

4hós kisbaba nyugtalan éjszakák?

Figyelt kérdés

Szeretnék segítséget kérni a kislányom 4-én lesz 4hónapos és eddig szépen aludt éjszakánként de most egy hete sokat fent van bár csak a cumija miatt. Tápszeren van 3hetes kora óta és volt h csak 4-6 között kelt fel enni most pedig már 1-3 között kell fel enni utána pedig 5kor fel kell és fent van egy 20percet majd nagy nehezen sikerül elaltatni. Itt annyit megjegyeznék hogy saját magát altatja legtöbbször illetve napközbe van h egy étkezésnél csak 100-at v annyit sem eszik a 180helyett.. (6800kg körül van). Most bújt alul a 2foga gondolom az is benne van csak mégis kiváncsi vagyok hogy ti mint mondtok mi lehet a baj..


A másik problémám hogy mostanába elég ijedős mindenen össze rezzen pedig nem vagyunk csendbe mellette és ha fáradt sokszor el is sirja magát..


Eddig nagyon nyugodt volt alig sirt de mostanába megváltozott sokkal nyugtalanabb sirosabb lett..


2012. aug. 23. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
A válasz szerintem benne van a kérdésedben, nappal nem eszik eleget. nálunk is volt ilyen. Sőt kisfiam 9 hónapos, de van olyan,hogy este olyan fáradt, hogy nem eszi meg csak a tápszer felét, közben bealszik. Na ilyenkor tudom, hogy hajnali 5 körül enni fog, ha lefekvés előtt megissza az összes tápszert, reggel fél hétig alszik. A fog is biztos közrejátszik. Amit tanácsolni tudok, próbáld meg nappal többször etetni, és akkor talán elég neki a kaja. Illetve ha ez nem megy akkor etesd meg 1-3 között, illetve ha kel hajnali 5-kor is. Az én fiam legalább is alszik utána tovább. Plussz ami nálunk most nagyon hatásos a levendula olaj, amit minden este párologtatok a szobájába, és sokkal nyugodtabban alszik, előtte 3-4 alkalommal is be kellett menni hozzá a cumit odaadni. Első éjszaka ne várj hatást, de 3-4 éjjel után sokkal jobb volt.
2012. aug. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az 1. válaszolóval egyet értek, illetve szerintem a kánikula is közre játszhat. Mi, felnőttek is rosszabbul alszunk, felkelünk inni. Az én babám is 2x megébred, pedig 1 hónapos korától átaludta az éjszakát.
2012. aug. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 gabszem ***** válasza:
Az ijedezésre válaszolnék: szerintem normális fejlődési dolog. Nálunk is 4 hónaposan kezdett ijedősebb lenni, most 6 hónapos és úgy néz ki hogy kezd bátrabb lenni :)
2012. aug. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat ma éjjel csak fél3 kor kelt elöször akkor evett is aztán aludt 7ig.. remélem csak idö miatt ilyen.. Az evésről annyit h már sok mindennel probálkoztam de nem lehet többször mert nem eszik. 4óránként eszik közbe kap már gyümit is.
2012. aug. 24. 07:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!