Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! 11 hónapos kisbaba...

Anyukák! 11 hónapos kisbaba nyugtalan alvására - ill. ennek csillapítására valami jó ötlet?

Figyelt kérdés

Unokaöcsim 11 hónapos kisfiú pár napja egész éjjel álmában nyüszög- sír, négykézláb "hintázik" - azt tudom, hogy ilyen korban még a kis agyuk nem tudja feldolgozni a sok ingert, ill. ilyenkor áll át, de van valami jó ötletetek, tippetek, hogyan tehetnénk nyugodstabbá az éjszakáit?

Előre is köszönöm szépen a válaszolat!


2010. jún. 6. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is fél óránként volt ébren a kislányom hónapokig. Mi is sok mindent kipróbáltunk. Nekünk a viburcol kúp segített
2010. jún. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sedatif pc homeopátiás készítmény, elalvás előtt egy tabletta, ezt is sokan dícsérik és az orvosom szerint is meg lehet próbálni babáknál
2010. jún. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem is ugyanez a problémám..sosem volt egy jó alvó,de mostanában nagyon nyugtalan,így nem alszik jót sem ő,sem én..nem tudom mi lehet az oka,de jó lenne valami megoldást találni,amit sajnos nem tudok...
2010. jún. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
10 hónapos a lányom és nálunk is ugyanez a helyzet.Viburcol kúp bevált.
2010. jún. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó éjszakát cseppek vagy Echinencia cseppek. Nekünk a sedatif pc úgy tűnik bevált. De a cseppek meg nagyon jól jöttek, amikor betegek voltak és immunerősítőnek is jók.
2010. jún. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat , továbbítom a szülőknek, ők is biztosan hálásak lesznek érte :)
2010. jún. 6. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!