Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez már a szeparációs szorongás...

Ez már a szeparációs szorongás lenne?

Figyelt kérdés

Fiam 8 és fél hónapos.Egy pár napja gyakran elkezd pityeregni ha nem lát vagy ha játszik és hirtelen rám néz akkor is.Ha pityereg akkor csak velem akar lenni.

Lesz ez súlyosabb is vagy megússzuk ennyivel?


2012. aug. 24. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:

igen ez már az, nekünk kicsit korábban kezdődött de pl. ha idegenek felveszik (10 hónapos a babám) nem üvölt csak ficánkol és erősen jelzi hogy hozzám akar jönni

ha jól sejtem ez nem a legdurvább jelenség :)

2012. aug. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Disi ***** válasza:
Igen, lehet az. És ne tudd meg mennyire lehet durvább. A kislányom mostanában kapcsolt kettes fokozatba. Most lassan 14 hós lesz már...
2012. aug. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekünk az éjjelek lettek borzalmasak - rosszabb volt, mint a fogzás. Inkább 10 db fogzás, mint 1 szepa :)


Ha együtt alszol a babával, akkor szép éjszakák lesznek. Nekem a fiam ekkor szokott át a mi ágyunkba... Ha nem alszik veletek, akkor légy erős!!


Kitartást!

2012. aug. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Külön szobában alszik viszont ha éjszaka nem tud visszaaludni akkor lefekszem ott vele (van ott ágy nekem is).Valószínű hogy éjszaka is attól sírósabb?
2012. aug. 26. 21:05
 5/5 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Persze, hogy attól. Ilyenkor nagyon kétségbe tudnak esni, ha anya nincs velük. Éjjel is :(. Az egyetlen gyógyír számukra, ha folyamatosan mellettük vagyunk ebben az időszakban.
2012. aug. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!