Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lisztérzékenyeknek hamarabb...

Lisztérzékenyeknek hamarabb adnak lisztet? Ezt olvasom és hallom mindenhol

Figyelt kérdés
De azt mondják hogy az allergia miatt később kell adni. HOgy is van ez?
2009. júl. 25. 14:05
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én is feltettem volna már a kérdést, teljes a káosz még a szakirodalomban is. A régi álláspont az volt, hogy glután tartalmú ételeket egy éves kor előtt nem szabad adni a gyereknek. Az orvos barátnőm járt nemrég egy gyerekgyógyászati konferencián és én is olvastam egy cikket egy lapban amit orvos írt, hogy a legújabb kutatások szerint a lisztérzékenyésg kivédése miatt legkésőbb hét hónapos korban be kell vezetni a glutén (liszt)tartalmú ételeket a baba étrendjébe és nemsokára ki is jön a legújabb szakkmai ajánlás ezzel kapcsolatban. Szóval szerinem még teljes a káosz, jelenleg akárhány szakembert fogsz megkérdezni elvileg mindenki mást fog mondani, pontosabban a kétféle vélemény fog elhangozni. Nehéz így az biztos dönteni...
2009. júl. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!