Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 12 hónapos lesz a kislányom 2...

12 hónapos lesz a kislányom 2 hét múlva és nem fogadja el a tápszert. Tejem már alig van, így a reggeli és esti szoptatáshoz már nem elég. Mit tudtok tanácsolni?

Figyelt kérdés
Se cumisüvegből, se itató pohárból, se rendes pohárból nem hajlandó meginni a tápszert. Ízesíteni is próbáltam és úgy sem. Rendes tejet még nem adhatok neki, mert ekcémás lesz tőle. Ha nem szoptatom meg és tápszert sem kap, akkor az baj? Helyette próbálok akkor adni neki több tejterméket. Így tudom helyettesíteni a szoptatást? Tegnap este például tápszerből csináltam neki tejberizst, minden nap adok neki joghurtot, sajtot, húsokat. Szóval az étkezésére odafigyelek.

2012. aug. 25. 15:24
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Sajnos házi tejet nem tudok venni, mivel külföldön élünk és itt nincs. Szerencsére a súlyával nincs semmi probléma, szépen gyarapszik. 1 hónapja volt 9 kg és 76,5 cm. És szerintem azóta is hízott, nőtt, mert látom rajta és érzem is. :)

1 hét múlva megyünk az itteni gyerekorvoshoz és megbeszélem vele, hogy mit adhatok neki. A tejtermékeket szépen eszi, joghurtot,. sajtot minden nap kap. És tejpépet is minden nap adok neki.

2012. aug. 26. 10:28
 12/12 anonim ***** válasza:
2 vagyok mi is külföldön élünk,én Vormilch-et veszek neki az az igazi tehéntej itt.,merre éltek külföldön anglia vagy német vagy más?Mert ha német ajku akkor tudok egy két dolgot írni amiket én szoktam venni.
2012. aug. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!