Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudnátok ajánlani olyan...

Tudnátok ajánlani olyan éjjeli lámpát ami szoptatáshoz megfelelő lenne? Többi lent.

Figyelt kérdés

ami csak épp annyi fényt ad ami nem zavarja a családot,(apát és 2 éves lányomat) míg szoptatnám a babámat..vagy éppen csak felkelek és ránézek a kiságyban..

és árban sem eget rengető..nem tudom milyen lenne alkalmas

valamilyen érintős,.???


köszi a segítséget

27 hetes kismama



2012. aug. 12. 20:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szia! Mi kaptunk ugyan babalámpát (gugliztam de nem tudok linket küldeni róla), de túl soknak találtam a fényét, bőven elég volt a bébiőr jelzőfénye, a mellett szoptattam.
2012. aug. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A dm-ben láttam "éjjelifényt" Kb. 1600ft, és 2 ceruzaelemmel működik. Én ezt próbálnám ki.
2012. aug. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
hú na ezt megnézem a google-n
2012. aug. 12. 20:55
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekem is éjjeli fényem van, de az sem mindegy, hogy melyiket veszed meg. Van aminek elég erős a fénye és van, amivel egyáltalán nem mész semmire.

Nekem egy kb. 10 kg-os sólámpa van az ágy közelében. Az nagyon szép és kellemes fényt ad. Te látsz tőle, de a babát nem vakítja el. Én ezt ajánlom szívből!

2012. aug. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

anyukáméknak van sólámpája, lehet kölcsönkérem egy időre.

de ha nem drága esetleg 2000 forint körül akkor vennék egyet, mindjárt utána nézek

2012. aug. 12. 20:59
 6/14 anonim ***** válasza:
2012. aug. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

[link]



hogy én mekkora hülye vagyok..

véletlen nézegettem a képeket és megláttam ezt a képet..

hát ilyenünk van csak nincs benne elem..szóval akkor ez éjjeli lámpa :D


na holnap fel is avatom.


köszi :))

2012. aug. 12. 21:23
 8/14 anonim ***** válasza:
Sólámpám volt, én is anyuét kértem kölcsön, tökéletes erre a célra!
2012. aug. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én is sólámpát használok .
2012. aug. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekünk csillámos lávalámpa van az éjjeliszekrényünkön, kék színű. Én azt használom éjjeli szoptatáskor.

Meg a múlt hónapban vettem a Tescoban egy holdacskás éjjelifényt, ami elemmel működik. Jól is jött, mert egyszer nagy vihar volt és nem volt áram.

5 hónapos Kisfiú anyukája

2012. aug. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!