Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek babája sokszor ébredt...

Akinek babája sokszor ébredt éjjel, mennyi idős korára aludta át az éjszakát?

Figyelt kérdés
2012. aug. 25. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
húúú,vagy 3évesen,ha nem több...
2012. aug. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 krisztivan ***** válasza:
Fiam 1 éves koráig max.másfél-két órát aludt egyben,aztán ébredt.Újra és újra:-)18 hós kora óta már van átaludt éjszakánk de mivel extrém frontérzékeny ezért még mindig 2-3X felsír éjszakánként.2 éves.
2012. aug. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1 éves kora óta elő-előfordul, de a mai napig szokott ébredni. 2 éves.
2012. aug. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Anikó1985 ***** válasza:
Az én kisfiam fél éves és van hogy 3x van fent, de azért általában 1x. Én meg már azt hittem rég végig kéne aludnia az éjszakát :) Akkor megnyugodtam, és még így lesz egy ideig :) Amúgy is felébredek este, nem mindegy hogy miért kell :D Neked mennyi idős a babád?
2012. aug. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
14 hónapos. És azt hiszem, ez még eltart egy darabig. Vannak persze jobb napok, de az ritka.
2012. aug. 25. 21:32
 6/8 anonim ***** válasza:
9 hónapos koráig volt,hogy éjjel akár 20x is fent volt, aztán 1 éves koráig már csak 3-4x, de ez azt jelenti, hogy másfél -2 óránként akart enni.Én 11,5hónaposan besokaltam és 2 hét alatt leszoktattam az éjszakai evésről.Ettől kezdve nem volt éjszakai ébredés, most 2,5 éves és kb. 2 havonta 1x ha felsír, ha nagyon mozgalmas napja volt, de át se kell hozzá menni, mert alszik is tovább.Szerintem 1 éves kor után már nem kell nekik éjszaka enni adni és akkor nincs az, h még 3 évesen se alussza át az éjszakát.Kicsit drasztikus a dolog, de szerintem megéri.védőnő és két kislány anyukája
2012. aug. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

az en lanyom most 20 honapos. 7 honapos koraban leallt az ejszakai cicizesrol, ezzel nem volt gondunk, ha megebredt 1-2 alkalommal bedugtam a cumit a szajaba. amugy nem volt nappalra cumis, egyszeruen nem kellett neki, sot elalvashoz sem volt ra egeto szuksege, egyszeruen ez volt a leggyorsabb megoldas az ejszakai ebredes kezelesere. de aztan gondoltam egyet, es 11 honaposan leszoktattam a cumirol is, meglepo modon semmi problemank nem volt ezzel sem, mivel amugy se volt hozzaszokva, viszont csinaltam egy jo nagy marhsagot. ahelyett hogy ebredeskor bemegyek felveszem kicsit, megnyugtatom es visszarakom, azt csinaltam hogy cumisuvegbol vizet adtam neki. na es az osszes tobbi problemank gyokere innen eredt. eloszor meg csak a szokasos 2-3 ebredes volt egy darabig. aztan ez fokozatosan surusodott, vegul odaig jutottunk hogy 13-15 honapos kora kozott kb 20 perc-felorat aludt egy huzamba es mindig a cumisuveg kellett volna neki. amikor mar nem birtam a 12-14 szeri felkelest -a szomszedom javaslatara- egyszeruen megvontam tole a cumisuvegbol valo ivast. egyik pillanatrol a masikra, drasztikusan. nappal nem is volt gond, meg tetszett is neki hogy rendes poharbol ihat, aztan jott az ejszaka. felkelt, en meg kinalgattam neki a vizet poharbol, mondanom se kell hogy nem tetszett neki egyaltalan, csak uvoltott, de inni nem is volt hajlando. mar elotte is gyanitottam, de akkor valt biztossa, hogy lehetetlen hogy felorankent keljen inni, hat a cumimozdulat hianyzott neki, es siman csak nyugtatasbol, szopokalni akarta a cumisuvegtetot. elso pohas ejszakankon mar csak ketszer kelt, es harmadik naptol vegigalussza az ejszakat. ez alol az abban az idoben zajlodo eros fogzas volt kivetel, meghat akkor megcsak szokoban volt az alvasra, de pl a legutobbi fogzasi hullamat eszre se vettuk. annyi hogy neha meg mindig felnyog vagy ilyen vinnyogo hangot ad ki almaban, de javareszt fel se kelunk ra, es vissza is alszik egybol, szoval nekunk ez mar nem zavaro, nem kell hozza felkelni.

szoval amit en megfogadtam, hogy a kovetkezo gyereket biztos hogy nem fogom ejszaka itatgatni, plane nem cumisuvegbol, a cumira meg eleve ra se szoktatom. nalunk.tehat igy volt, sajnos az ejszakai itatas volt a ludas, de pl a masik szomszedomek most pont igy szoktattak le a gyereket az ejszakai cicizesrol. volt 2 borzalmas ejszakajuk, de harmadnapra mire kicsereltek volna oket. 1 eves a gyerek, es vegre alszik ejszaka.

2012. aug. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Éjjel már nagyon régóta nem eszik, inni is csak akkor szoktam adni, ha nagyon meleg van, érezhetően szárazabb a levegő. Szóval ezt biztos nem kéri megszokásból. A fogzás zavarhatja, csak kíváncsi vagyok, aki hasonló cipőben jár, meddig tartott.

Köszi az eddigi váálaszokat.

2012. aug. 25. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!