Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem szoptathatom ma a babámat,...

Nem szoptathatom ma a babámat, és nem fogadja el a cumit? Jól jönne lenne egy kis segítség

Figyelt kérdés
Éjszaka epegörcseim voltak, egyszerűen muszáj volt elmenni az ügyeletre, No-Spa injekciót adtak. De most 24 órán keresztül nem lehet szoptatni. Nincs lefagyasztott tejem, mert sosem volt felesleg, de a 4 hós babám nem hajlandó elfogadni a tápszert. Kiköpi, és a cumit vagy a poharat is elutasítja. Már mindenki a családból kínálta, nem megy. Mit lehet tenni? Kérlek kérlek, írjatok ötleteket, mert nagyon sír és nem tudok vele mit kezdeni...
2012. aug. 26. 09:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hű, ez nehéz lehet!!!!!


Kínáljátok minnél többször. hogy ne száradjon ki, injekcióval is próbálhatjátok, vagy kiskanállal!

Sok sikert!

2012. aug. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nincs esetleg valaki a baráti/rokoni körben aki szoptat? Hátha az az 1 nap segitene neki? http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szopta..

Esetleg próbáld meg hogy kanállal adtok neki vizet,majd ha megnyugodott akkor adjátok neki a tápit.Ha van Kacsa Tv-tek akkor kapcsoljátok be neki,hátha megnyugtatja.. Vagy adj neki egy gerezd almát,vagy babapiskotát..

Vagy hivjátok fel a védőnőt,hátha tud valami okosat mondani.A mi védőnőnk kijönne és segitene,lehet még az is segitene ha egy kevésbé ideges ember próbálná meg neki a tápit adni.. Ne adjátok fel!Biztos van valami megoldás..

2012. aug. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én is így jártam,gyógyszer miatt nem tudtam szoptatni és SEMIIT nem fogadott el!Ami szóba jöhet:

-S.O.S-ben kerítel egy szoptatós anyukát,aki tud nektek tejet adni

-vagy több féle tápszert próbáljatok ki.

Mi 3-4 félét próbáltunk és talán az utolsóból evett picit.

Maximálisan együtt érek veled,pontosan tudom milyen borzasztó,mikor ordít a gyermeked a kezedben az éhségtől és nem tudsz vele mit csinálni!Remélem megoldódik hamar!!

2012. aug. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nálam is volt ilyen sajnos. Mi úgy vészeltük át, hogy hosszas próbálkozások után megpróbáltam a Sinlacot adni neki kanállal, nagyon felhígítva. Tehát nem pépesre készítve, hanem sokkal vizesebbre. Vagy ami még ennél is jobb, az a Sinemil, mert nem csomós az állaga, hanem teljesen sima. Ezt elfogadta, így a folyadék is biztosítva volt és a tápanyag is. Átmenetileg próbáld meg. SInlacot, vagy Sinemilt gyógyszertárban lehet kapni repect nélkül is.
2012. aug. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Sajnos nincs olyan anyuka ismerős aki szoptatna.. A védőnőt hívtam, ő azt mondta, ha nagyon sír inkább csináljam azt, hogy lefejek a tejből, és utána tegyem cicire. De nem tudom.. Szerintem ki kellene várni a 24 órát, nem? Apa már el is ment többféle tápszert beszerezni, köszönöm a tanácsot!!! Remélem, hogy valamelyiket elfogadja...
2012. aug. 26. 10:19
 6/12 anonim ***** válasza:
4 hónapos kortól kaphat tejpépet is, azt is lehet folyósra hígítani, azoknak picit édeskésebb az íze, talán elfogadja. Vagy próbálkozhattok kanállal is adni.
2012. aug. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Vegyetek egy másik fajta tápszert lehet ennek nincs jó íze.És a cumisüveg is fontos, olyat tanácsos, ami elég jól hasonlít az anyai mellre.Nekünk az Aventes jött be és nem is nyel vele annyi levegőt mint a sima cumikkal.Meg legyetek türelmesek vele megérzi az idegességet.
2012. aug. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ez durva doki miért nem irt oylat hogy lehessen szoptatni? felelötlenség ...remélem talász gyors megoldást addig cukros tea és probálkozz itattni a ababát tápszerrel valahogy
2012. aug. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket! Kb. a negyedik tápszer úgy tűnik, működni fog :) Vagy csak már olyan éhes a szentem, hogy feladta, és inkább eszik :) De a kiskanál jött be, a cumsüveget továbbra sem akarja, pedig próbáltunk Nuk-osat meg Tomee Tipee-t is, valahogy nem tudja egyiket sem megszívni, vagy nem tudom... De remélem így kihúzzuk ezt a 24 órát :)
2012. aug. 26. 11:18
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha pécsi vagy, segítenék szívesen ha elfogadod. Én még szoptatok.
2012. aug. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!