Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen mosószert és öblítőt...

Milyen mosószert és öblítőt ajánlotok újszülött baba ruháinak mosására?

Figyelt kérdés
Kaptam sok használt kis ruhát,ki szeretném mosni őket,mi a véleményetek a mosódióról,sensitiv mosószerekről,öblítőkről? Választék az van, én véleményekre lennék kíváncsi kinek mi vált be. Köszönöm!
2012. aug. 26. 18:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én mosódióval mosok mindent, csak pozitív tapasztalatok vannak. Ha nem különösebben retkes a mi ruhánk, akkor együtt mosom a babáéval. Sosem volt bőrprobléma vagy ilyesmi. Jó szívvel ajánlom.
2012. aug. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Kedves 2,10-es válaszoló, nem tudom ki és míért pontozott le, mindenesetre én köszönöm a válaszod!


A mosódiót szeretném én is kipróbálni, de nem tudtam elég erős-e a mosó hatása erős ( baba álltal gyártott :)) szennyeződések eltávolítához. Csupa jót hallottam eddig róla, lehet rászánom magam. Még a mi ruháinkhoz is. Én a saját ruháink mosására folyékony Bonuxot használok, és Lenor Parfumell öblítőt (sötétkéket)nyilván a baba ruháit nem öblíteném ezzel az illóolajok miatt. A Gabi öblítőt és a Bip Hippoallergént fogom kipróbálni, aztán meglátom. :)

Köszönöm a segitségeteket!

2012. aug. 27. 13:08
 13/14 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Még csak annyit a mosódióhoz, hogy én nem használok hozzá öblítőt (2 éve!), és a ruháink minősége változatlan. Nem titkolom azonban az igazságot, hogy bár tökéletesen tiszták lesznek tőle a ruhák, a makacsabb foltok meglátszanak utána is. A mosható pelenkáknál ez engem nem zavar, hiszen ez a rendeltetésük, ha meg ruhácskákat ér baleset, akkor előtte gy kicsit megdörzsölöm mosószappannal. Ja, és törülközőktől kezdve az ágyneműkön át a legkoszosabb munkásruhákig mindent ezzel szoktam mosni. Valahogy azóta nem mennek úgy tönkre a cuccaink..


De gondolom, ahány ember, annyiféle mosási szertartás.


Egy fontos még: tizedannyit fogsz mosásra költeni ezentúl, mert nekünk egy csomag mosódió másfél évig elég volt. :) Mióta megvan a babó, azóta kb. kétszer annyi fogy, de még így is sokkal olcsóbb.


Utolsó voltam.

2012. aug. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, holnap meg is vásárolom az első mosódiós kollekciomat :) Eddig leginkább a bőr és környezet kímélő hatása miatt hajlottam rá, de bevallom a gazdaságossága sem utolsó szempont nálunk sem.

Köszönöm Mindenki segitségét!

2012. aug. 27. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!