Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valaki akinek 1 kg alatt...

Van valaki akinek 1 kg alatt volt a babája amikor született?

Figyelt kérdés
Mi történt,mikor szült?És mi van a picúrral?
2009. júl. 25. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:
ismerősünk kislánya született 80 dekával, már réges régen, azóta felnőtt lett, nem teljesen egészséges pszichésen, enyhe értelmi fogyatékos, nagyon nagy szerencslje volt, mert külföldön kezelték, még az újságokban is volt.
2009. júl. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 1,20 kg-val születtem és 32 cm-el 33 éve koraszülöttként egy ikerterhesség második gyermekeként. A tesóm meghalt mert nem vette észre a nővér, hogy fuldoklik. Én élek és ép egészséges vagyok csak marhára beteges. Kiskoromban nagyon rossz evő voltam és minden betegséget elkaptam. Egy csodálatos kislányom van aki pontosan a kiírt napon 3540 kg-val és 56 cm-el született ma már 15 hónapos és eddig egyszer volt beteg. A mai orvostudomány már sokkal fejlettebb mint az én esetemben volt. Csak azért írtam le a történetemet mert bíztatni szeretnélek téged és mindazokat akiknek koraszülött babájuk lett, hogy mindíg van remény. A szomszédunknak a harmadik kisfia született hét hónapra valamivel több volt mint egy kg. Ma már 8 hónapos és a mozgásfejlődése nem tökéletes ezért Dévény tornára jár ami nagyon sokat segített. A kisfiú jó étvágyú és fizikálisan már most utólérte a korabeli társait. Az értelmi képessége még nem derül ki, hogy milyen lesz, de bízunk benne, hogy tökéletes. Minden jót nektek.

2009. júl. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!