Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Győrben jó gyerekorvost...

Győrben jó gyerekorvost keresek, tudnátok ajánlani jót?

Figyelt kérdés
Győrben jó gyerekorvost keresek, elsősorban Ady város környékén.

2012. aug. 27. 08:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Dr. Busa Mária A Kodály Z.-on rendel a Salvia patika mellett minden hétköznap 8-11 között. Én is úgy váltottam, és őt ajánlották. Szerintem nagyon aranyos, kedves, a gyerekeket is nagyon szereti, kedves hozzájuk. Nekem azt mondta, hogy mivel 8 hónapos a kisfiam, akár minden héten vihetném hozzá megnézetni egy kontrollra.
2012. aug. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Dr Busa Mária nem szülész nőgyógyász? Mindenhol így szerepel az interneten, magán rendelése van?
2012. aug. 28. 09:17
 3/5 A kérdező kommentje:
Megvan gyerekorvosként is bocsi, de nem a Kodályra írják, nem tudsz telefonszámot ahol elérem?
2012. aug. 28. 09:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, én is láttam, hogy szülész-nőgyógyásznak hirdetik, de az nem igaz. A telefonszáma: 06-20/924-52-29 Remélem, ha őt választod, akkor meg leszel vele elégedve. Szerintem nagyon jó orvos!
2012. aug. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2012. aug. 29. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!