Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tommee Tippee cumisüveget...

Tommee Tippee cumisüveget használók? Egy fura kérdés.

Figyelt kérdés
Kisfiamat ilyen cumisüvegből etetem - szelepes, hasfájós babáknak. Megfigyeltem, hogy szinte mindig 30 ml marad az üveg aljában, akármennyi tápszert csinálok. 150 vagy 120 ml-t szoktam (2 hónapos lesz most a kisfiam). Kisfiam 2 hónapos. Lehetséges hogy ezt már nehezen tudja kiszívni a kisfiam? Vagy véletlen egybeesés, hogy az a bizonyos 30 ml mindig megmarad - készített mennyiségtől függetlenül? Előre is köszi
2012. aug. 27. 14:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is ezt használom, és a lányomnál is ez volt elég sokáig. Most lesz 7 hónapos, és már megeszi az utolsó cseppig.

Szerintem egyszerűen arról van szó, hogy nem kell már neki, ezért hagyja meg állandóan azt a mennyiséget. Simán ki tudná szívni, ha kellene.

2012. aug. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem sem az üveg miatt van,nekem is az utolsó cseppig megeszi belőle a tápszert a lányom.
2012. aug. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!