Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha kifolyik a tápszer a szája...

Ha kifolyik a tápszer a szája mellett és folyik a nyakába, lehet, hogy nem jó a cumisüveg, amit használok?

Figyelt kérdés
Tommee Tippee egyébként a lassú folyású cumival, szerintetek min kellene változtatni?
2012. aug. 25. 16:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

lehet hogy jó lenne egyel nagyobb lyukú

nálunk ilyen sosem fordult elő

kettes cumival szívja

2012. aug. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi idős a babád, mert nem írtad. Az én fiam csak az AVENT 1-es cumival tudott sokáig inni. hónapos volt, mire 2-esre tudtunk váltani, mert fuldoklott és kifolyt a szájából.
2012. aug. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
lemaradt: 3 hónapos volt
2012. aug. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
4 hetes lesz hétfőn
2012. aug. 25. 17:07
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

az en babam is ezt csinalta (neha meg most is van egy kis "szakalla" a tejtol :) ), azt mondta a vedoneni azert van mert habzsol, szivja szivja de nem nyel annyit.

semm kepp se valts nagyobb lyuku cumira!!foleg egy ilyen kicsi babanal. nekem 3honapos a gyerekem, probalkoztam par hete ket lyukuval, de nagyon sokat szivott felre, nagyon gyorsan megette az adagjat es aztan az elso bufivel vissza is hanyta a felet kb. azt a tanacsot kaptam (szinten a vedonotol)mivel nagy etvagyu a baba, hogy amig csak folyekonyat, legyen az tapszer vagy anyatej eszik a kicsi, addig felesleges a kettes cumi . utana meg (jo esetben...) az anyuka ugyis kanallal adja neki a surubb dolgokat. ugyhogy mi mar nem probalkozunk, mert felesleges.

2012. aug. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy írtál kedves utolsó válaszoló, mert bárkinek panaszkodtam vagy próbáltam tanácsot kérni, szinte mindenki hülyének nézett. Félre ne érts nem annak örülök, hogy ti is így vagytok vagy voltatok, hanem annak, hogy igen is létező probléma.

Amire ezek szerint ha jól értettem, akkor csak az idő ad megoldást.

Képzeld még a védőnő is csak ennyit mondott: Ejnye-bejnye, kis mohók vagyunk?

De semmi jó tanács vagy biztatás, hogy ez majd később másképpen lesz.

Köszönöm...

2012. aug. 26. 08:15
 7/13 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam ma 4 hetes és ugyanez a problémánk.Egy pelust tekerek a nyakába,h a ruhája ne legyen nedves.Több cumisüveggel próbálkoztunk,de mindegyiknél a nyakába folyik :( Többféleképpen próbáltuk tartani,az sem változtatott. Mohón eszik....
2012. aug. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs baj a cumisüveggel, ne válts nagyobb lyukúra. Mi is több félét kipróbáltunk, de a Tommee Tippee-től jobbat nem találtam. soha nem fájt a hasa...


Az én kisfiamnak is folyton kifolyt a tápszer a szájából, nálunk attól volt, hogy nehezen tanult meg cumisüvegből inni. Sajnos ciciből egyáltalán nem tudott megtanulni :-)))

3 hónapos korára tökéletesen evett a cumisüvegből. Most 8 hónapos-

2012. aug. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia! Hetes válaszoló vagyok.Megoldódott a gondotok? Én ma vettem a DM-ben babylove 1 0-6 hónapig Milch etető cumit (kolika gátlós- megakadályozza a levegő nyelését) és így már nem folyik a szája mellett a nyakába.
2012. aug. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a jó tanácsot, de ha jól emlékszem ez a fajta cumi hasonlít a Nuk-osra...abból egyáltalán nem evett nekem, csak markolászta az arcát, mikor abból próbáltuk etetni.

Ez is olyan enyhén lapított?

2012. aug. 29. 16:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!