Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kell adni gabona és...

Mikor kell adni gabona és tejpépet? Mi különbség közöttük? A nap folyamán mikor adtok ilyet?

Figyelt kérdés

5 hónapos a babám. Főleg anyatejet kap, de néha pici tápszer is. Tízóraira már gyümölcsöt kap, de még szopizik is mellé. Most kezdtük el a főzelékeket is enni. De a gabona és tejpépet nem tudom mikortól és hogy kell neki adnom. Ti hogy csináltátok?

Melyik márkát ajánljátok?


2012. aug. 27. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én gyermekem 6 hós múlt és már eszik elég sok mindent.Ma próbáltuk ki a Nestlé tejpépet.Hát csalódás volt nekem;azt hittem majd nem győzöm kanalazni belé.És nem így lett.Kb. 3 kanállal tudtam "beletuszkolni",aztán hagytam a fenébe.Nem tudom mi volt a baj,pedig tényleg finom és édeskés (amit ő nagyon szeret).Abban sajnos nem bízok,hogy további kóstoltatással majd megszereti,eddigi példák ezt bizonyítják.De alapvetően mindenki dicséri,egy próbát megér nálatok is.

Én uzsira próbáltam adni neki.

2012. aug. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A tejpép tápszer alapú étel a babának, sokféle tejpépet lehet kapni, gabonával keverteket is többek között.

Maga a gabona lehet sokféle pl. rizs, búza, zab, köles stb. Tudsz venni külön gabonapelyhet a babának, ami csak pl. rizslisztet tartalmaz, semmi más hozzáadott anyagot nem. Nagyon egészséges. Én a tízóraijába (gyümi) szoktam keverni 2 evőkanál gabonapépet, ez pépesíti és tartalmassá teszi a tízóraiját. Ilyet vettem:

[link]

Ebből is van többféle, gluténmentes és gluténtartalmú is. Akár a glutén bevezetésére is jó.

Tejpépet én nem fogok adni a babámnak egyébként (anyatejes).

2012. aug. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Most már értem :)!
2012. aug. 27. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!