Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » önző vagyok ha a magunk...

önző vagyok ha a magunk érdekeit is nézem?

Figyelt kérdés

a hálószobánkat tervezzük babaholmikkal. a szoba 13,44nm. 2 variáció van: rögtön az ajtóval szembe tezem az ágyunkat,de akkor nehézkes lesz a bejutás,mert az ajtó és az ágy között 1m marad,ha meg kinyitom az ajtót,a falhoz kell préselnem magam,visszacsukni,úgy tudok a szoba többi részéhez jutni,és szó se lehet éjjeliszekrényről. de így a pici a szoba belső részénél lene,mami nyilván csndesebb,és közel lenne a radiátor és az ablak. vagy fordítva csinálom,kialakítom a helyünket közel a ablakhoz,éjjeliszekrényekkellámpával,függönnyel-vagyis el is lehet szeparálódni-,és akkor a pici az ajtó melletti és vele szembenlévő kb 6nm-en lenne. így messzebb lenne a radiátor, és ha kinyitom az ajtót akkor félig a kiságyra nyitom-de az ajtó és az ágy között lenne 2m,sztem nem lenne se huzatos se zajos..


férjem szerint az 1.megoldás a jobb mert az valamivel nagyobb és talán halkabb is, ne törődjek vele h nekünk kényelmes-e.. de nekem az is fontos h nyugodtan tudjunk közlekedni, az 1.nél az egyikünk teljesen a falnál van le se tud normálisan szállni az ágyról..


szerintetek?


2012. aug. 27. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Babát semmi képp nem tenném a radiátor mellé!


Mi neki toltuk az ágyat a falnak, a férjem aludt belül, én kîvül, mivel én keltem a babához.

2012. aug. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A másodikra szavazok! A lényeg, hogy ne legyen a gyereknek huzat, a zaj nem számít, mert ezt szokja meg! Mi elég zajosak vagyok, a tévé is hangosan szól, meg hangosan beszélgetünk, nevetünk, a gyerek meg se moccan a szobájában :)
2012. aug. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem is ugy van a kisagy hogy az ajto mellett balra, eszembe se jutott a radiator melle tenni, a kicsiknek a 18-20fok a tokeletes az alvashoz, es igy jo, mert csak egy kicsi resre kinyitom az ajtot es latom, hogy alszik e
2012. aug. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A picinek jobb, ha a radiátortól és az ablaktól is ő esik távolabb, tehát a szoba úgymond védetebb részén van. Csendesség picike korban még nem számít, sőt, a babák nagyon könnyen nyugszanak meg úgynevezett "fehér zajra", mint pl a porszívó hangja, stb. Nem kell lábujjhegyen közlekedni azért mert baba van a háznál. Szerintem nyugodtan csináljátok a 2. megoldás szerint a szobát.
2012. aug. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a második variációt részesítem előnyben. Nem a kényelmetek miatt, hanem -mint már előbb leírták- mert a babának nem egészséges, ha a radiátor vagy ablak közelében van.
2012. aug. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

én meg azt hittem h fontso h melegben legyen meg ablak közelében.. akkor marad a 2-es. a szoba abejárattal szemben van,de a 2 ajtó között van 4m,vagyis remélhetőleg nem lesz huzatos. sztem zajos sem mert ablak uyge messzebb lesz, ajtó meg 2m az ágytól.


köszi a válaszokat

2012. aug. 27. 16:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is kényelmetlen de nekem fontosabb hogy a baba huzatmentesen legyen ,Én majd valahogy lekászálódom,nagy pocakkal sokkal nehezebb volt, így már nem gond :D
2012. aug. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!