Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha ugy gondolod, hogy a...

Ha ugy gondolod, hogy a ferjed megcsal a baba erdekeit nezve nem asod bele magad, vagy kiderited az igazsagot, hogy mindenki tudja hanyadan is all a dolog?

Figyelt kérdés
9 honapos a lanyom.Egyre jobban azt erzem, hogy nem oszinte velem a ferjem.Ma is a szabadnapjan be kellett mennie dolgozni 2 orat (5-7ig) es 5 ora lett belole.Ugy hivtam, fel, hogy varjam-e vagy mi lesz?
2010. nov. 19. 22:58
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Én kideríteném, mert a bizonytalanság is felemészt.
2010. nov. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Olyan ciki lenne ha tevedek en meg kerdore vonom.Nem vagyok feltekenykedo tipus (eddig meg soha nem fordult velem elo, hogy ne bizzak benne).
2010. nov. 19. 23:03
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Ezek előtt nem kellett bemennie szabadnapokon dolgozni? Nem képzeled be csak a dolgokat!?

Én utánna járnék, és ha nagyon gyanús, vagy biztos a dolog akkor kérdeznék rá!

Egyébként sokat ül a gép előtt, chatel?

Részletes telefonszámlát kérhetsz le neten ingyen, megtudod kiket hívogat. Kollégája feleségének ha jóban vagy megkèrdezheted az ő férje is sokat túlóràzok-e!?

2010. nov. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

nem ismerek baratnoket (marmint a kollegainak a baratnojeit)

nem alszunk egyutt tobb mint 3 honapja es kb 2 kezemen meg tudom, szamolni, hogy lanyunk szuletese ota hanyszor voltunk egyutt...akkor is csak addig tartott amig neki jo volt :(

lehet jobb nem tudni az igazat :(

2010. nov. 19. 23:28
 5/27 anonim ***** válasza:
sztem egyszerűen mondd el neki, hogy nem foglalkozik veled eleget, többet szeretnél vele lenni stb. a reakciójából vszínű kiderül, hogy mi a helyzet. a találgatás a legrosszabb a világon, inkább beszélj vele, de ne támadd le egyből
2010. nov. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Nem vagypk egy letamados tipus.Pont az ellenkezoje.Inkabb csendben turok.
2010. nov. 19. 23:34
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Nagy hiba, ha nem kommunikáltok, azaz ha csendben tűrsz. A házasságok java része a kommunikáció hiánya miatt megy tönkre. Ha meg akarod menteni ezt a kapcsolatot, akkor nyisd ki a szád és beszélj! Kérlek.
2010. nov. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsóval egyetértek. Továbbá én azt figyeltem meg akár magamon is, hogy mi akik sokat itthon vagyunk a bébivel a férjünk pedig dolgozik, ő ugye eljár, emberek közt van naponta. Mi pedig itthon monotonon mindennap ugyanugy ugyanazt, tehát ez a helyzet sokszor szülhet olyan dolgokat amitől mi magunk távolitjuk el a férjünket magunktól. Mert nekik végülis ugyanolyan és ugyanúgy zajlik az életük mint azelőtt. Mi változtunk meg! Irtad hogy már hónapok óta külön alszotok stb. Szerintem előszőr is ezen kellene változtatni, és orvosolni a problémát. Ismét közelebb kerülni egymáshoz stb.

A kérdésedre a válasz pedig a bizonytalanságtól megőrülsz és megőrjited a párodat is, de az igazság pedig odavágja az életedet. Nem tudom melyik a jobb. Talán próbáld meg inkább visszahóditani a férjedet. És még az is lehet hogy nem is úgy van ahogyan érzed és gondolod, csak egyszerűen túl sokat vagy egyedül és már kombinálsz. :)

2010. nov. 20. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
miért nem alszotok együtt?azt ne mond hogy a gyerek miatt,mert akkor Magyarország összes anyája egyedül nevelné fel a gyereket.Ha eltávolodtatok egymástól akkor bizony elképzelhető hogy máshol keres boldogságot,de ezt csak egy őszinte beszélgetéssel lehetne megtudni.Ne nyomozgass,egyszerűen kérdezd meg tőle,de normális hangnembe.Nem biztos,hogy egyedül a párod a hibás,igy elképzelhető hogy te is tudsz változtatni dolgokon ami segít rendezni a kapcsolatotok.
2010. nov. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
50%

Én úgy értelmezem, hogy a baba születése után a a kérdező a kislánnyal aludt, a férje pedig külön. 3 hónappal ezelőtt költöztek megint egy szobába.

Én ebbe semmi rosszat nem látok. Ugyanis a férj jár dolgozni, hadd aludjon nyugodtan. Az anyukának pedig most ez a munkahelye, úgyhogy ő éjszakázzon csak a babával!

2010. nov. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!