Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Előfordult már, hogy kisbabád...

Előfordult már, hogy kisbabád egész nap nem aludt az esti játszótérre menet elaludt és átaludta a fürdetés és vacsoraidőt egészen reggelig, így elmaradt a fürdetés és a vacsora (tápszer)?

Figyelt kérdés
Nálam ma ez fordult elő. Kisfiam most 8 hónapos. Amikor 1-3 hónapos volt, akkor is megtörtént néhányszor, ilyenkor reggelig alszik... Nem gyakori, de mégis nekem nem jó érzés ilyenkor... de úgy elalszik, hogy nem lehet felkelteni.
2012. aug. 27. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt ilyen!

Ha éhes lenne felkelne!

2012. aug. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

nálunk nem fordult elé, ha nem aludt egész nap akkor este nem vittem le a játszótérre hanem helyette megfürdettem, megetettem és annyival korábban tettem le amennyit kellett volna aludnia nappal :)

2,5 éves, mai napig így van, ha nem alszik délután akkor f8kor ágyba kerül, egyébként csak 9kor fekszik

2012. aug. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
én úgy mint a 2.-ik,nem mentem már vele sehova hanem annyival előbb lefürdettel,elaltattam.
2012. aug. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen, értem. De az én kicsim nem f8-kor került ágyba (nálunk ez az alap egyébként. 19-kor fürdés 19:30-kor evés és 20-kor már alvás reggel 7-ig), de ma 18-kor már aludt (orvosnál is voltunk, egész nap az eleven 5 éves unokatestvér is itt volt). Egyébként pedig kora ellenére, többször is előfordult már, hogy nem aludt délután és mégis kibírta az estét. Nem minden nap egyformán zajlik Nála sem.
2012. aug. 27. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!