Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Merev oldalú pelenkázó lapot...

Merev oldalú pelenkázó lapot vegyek vagy ami teljesen vízszintesen fekszik? Egy íróasztalt szeretnék pelekázónak befogni.

Figyelt kérdés
Van egy újszerű elég nagy íróasztalunk és gondoltam nem vennénk külön pelenkázót hanem erre raknék egy pelenkázó lapot és jó is lenne. Célszerű olyan venni aminek a két oldala mereven feljön vagy vehetem a totál vízszinteset is? Gondolom a leesés miatt célszerűbb a merev oldalú, ugye? Vagy nem muszáj?
2012. aug. 28. 12:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a merev oldalút ajánlom :) Igen a leesés miatt. Nekünk is olyan van. Ezt a kiságyra is lehet rakni és még íróasztalt sem kell befogni :)
2012. aug. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkettő jó. Amelyik neked jobban tetszik. Én kiságyra tehetőt vettem annó, de kb 2-szer pelenkáztam rajta, jobban szerettem az ágyunkon ülve tisztába tenni. ;-)
2012. aug. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!