Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Eldobható pelenkázó alátét...

Eldobható pelenkázó alátét mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Bármilyen márkájú érdekelne. Rossmann, DM, Libero, stb... És mennyi van egy zacsiban? Melyiket használjátok vagy ajánlanátok?


Köszönöm!


2012. júl. 8. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
A Rossmannos nagyon jo. 10 db van benne es kb 1000 Ft. Annyira jo, hogy en csak akkor dobtam el, ha kakis lett, vagy ha a sok hasznalattol mar kezdett szetmenni. Vettem egyszer Liberot is, de az messze nem volt olyan jo. Egyszoval en a Rossmannost ajanlom.
2012. júl. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy írtál! Még valaki???
2012. júl. 8. 14:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Én Libeort és DM-eset használtam.Nekem a Libero vált be maximálisan!!!A DM-es baromi vastag ,így nagyon sok helyet foglal el (pl.pelenkázó táskában) és rettenetesen maga alá gyűri a kisfiam (ha mondjuk kibontva szellőztetem a popsiját rajta).A Liberot szépen össze lehet hajtani használat után is és kis helyet foglal el még így is.A Rossmann-oast még nem próbáltam.Nem akarok hülyeséget mondani,pontos árat nem tudok,de a DM-es 1000 Ft körül van és talán 10 db-os.A Libero 600-700 Ft és abban 6 db van.
2012. júl. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

barátnőm a gyógyszertárban vett "betegalátétet",azt hiszem ez a neve.Pont olyan mint a különböző márkájú pelusalátét,mármint funkcióban,csak nincs rajta minta.

És eléggé olcsó,talán 100 ft alatt van 1 db,amit még azt hiszem félbe is lehet vágni.

De nem akarok butaságot írni, szóval ha gyógyszertár környékén jársz inkább kérdezz rá.Azt tudom, hogy jobban megéri mint a liberos vagy ilyen-olyan.

2012. júl. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
miért nem veszel összecsukható pelenkázólapot? kis helyen elfér, 2000 ft késöbb rá is tud ülni a gyerek. barátnöm libero.t használ.
2012. júl. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!