Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meg fogja ismerni az apukáját...

Meg fogja ismerni az apukáját 5 hát távollét után a kislányom?

Figyelt kérdés
Apuci katona,5 hétig távol lesz,akkor lesz a kislányom 6 hónapos.Meg fogja ismerni?Eddig egyszer volt távol 2 napra,de megijedt,sírt,amikor meglátta.
2009. júl. 26. 15:56
 1/5 A kérdező kommentje:
5 hét...bocsi
2009. júl. 26. 15:57
 2/5 anonim ***** válasza:
Egészen biztos, hogy nem, ne is számítsatok erre, és ne bántódjon meg az apuka ettől. Fokozatosan kell visszaédesgetni. Én két hétre voltam távol másfél éves korában, és még így se ismert meg, pedig én az anyja vagyok. 3 nap kellett hozzá, hogy visszaszokjon.
2009. júl. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem. és ez nem baj, a lényeg hogy apuka ne egyböl felkapja, hanem ahogy más rokon pl nagymama vagy nagybácsi mikor régóta nem látta. Egy nagyobb gyerek sem ismerné meg.
2009. júl. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Anyukám 3 hétig volt távol a 6 hónapos babámtól, előtte majdnem minden nap találkoztak. Szerintünk megismerte, mert ugyanúgy örült neki, mint előtte. Aztán lehet, hogy amúgy is mosolygott volna. Ez az ő kis titka :)
2009. júl. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi ugyanebben a cipőben járunk, csak apa kamionozik. Ez azt jelenti, hogy jó ha havonta 2x látjuk. Most pl. 5 hét után fog hazajönni. Királylány most lesz 8 hónapos, de eddig soha nem volt gond. Szerintem ösztönösen tudja, hogy Ő az apa:). Ezt azért tudom, mrt egy ideje már kéetszkedik ölbe, de csak olyan embereknek csinálj, mint én, a nagyik.Legutóbb, amikor apa hazajött, meglátta és rögtön menni akart az ölébe.
2009. júl. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!