Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Születendő orosz kislány:...

Születendő orosz kislány: Tatjána vagy Lizavéta a szebb név?

Figyelt kérdés

Ikerterhes vagyok, két kislányunk lesz. Férjem orosz származású, ezért úgy döntöttünk, piciknek is orosz nevet adunk, persze magyarosítva. Az egyik név már biztos (Szvetlána), de másikon még egyezkedünk. Van már egy kisfiúnk, Iván, akinek a neve magyarnak és orosznak is megfelel. Nem tudunk dönteni. Én elfogult vagyok a Tatjánával, de a férjem a Lizavétát szeretné. Együtt semmiképpen nem adjuk a kettőt!


Köszönöm előre is a válaszokat!



2012. aug. 28. 14:31
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Natasa, Natália?!
2012. aug. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
Tatjána sokkal szebb
2012. aug. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
Nekem a Tatjána tetszik jobban!
2012. aug. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:

Gratulálok az ikrekhez! :)

Nekem is szebb a Tatjána, szerintem a vezetéknévhez is jobban paszol, viszont Szvetlána mellett lehet, hogy jobban hangozna a Lizavéta. Ettől függetlenül én a Tatjána szebb nekem. :)

2012. aug. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

Köszönjük a gratulációt és a válaszokat! :)

A Natasa mindig is benne volt a pakliban, de végül elvetettük. Keresztlányom neve Natália, és szerintem gyönyörű! :)

Amint döntöttünk a megfelelő név mellett, megírom ide is! :)

2012. aug. 28. 20:51
 16/34 anonim ***** válasza:
A vezeték névhez a Tatjána illik jobban, bár a Lizavéta jobban tetszik. Bocsi,ha érdemben nem tudtam segíteni...
2012. aug. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:

Lizavéta nekem kicsit sok így első hallásra, a Tatjánaval nagyon elfogult vagyok, a világirodalom egyik legszebb szerelmesverse kötődik hozzá. Nálam ez lenne a nyerő.

Sok boldogságot az ikrekhez!

2012. aug. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
Lizavéta
2012. aug. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

Köszönjük szépen, a válaszokat is! :)

Én is a Tatjána felé húzódom, már csak Puskin miatt is. Végül is becézni is lehet Tányának, szóval nem is mindig komoly a csengése. Tetszik a Lizavéta is, de nem is tudom... Komoly fejtörés ez a névadás, már belátom! :D

2012. aug. 29. 04:47
 20/34 anonim ***** válasza:
Az egyik válaszban már volt, de én is megerősíteném, hogy a Szvetlána nagyon szép ugyan, de tényleg csúfolható sajnos. :S Mi lenne, ha a Tatjána és a Lizavéta neveknél maradnátok? Mindkettő gyönyörű! :)
2012. aug. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!