Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeparációs szorongás?

Szeparációs szorongás?

Figyelt kérdés
7 hónaposan lehet már szep.szorongás???
2012. aug. 28. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. aug. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az elso hullama, nalunk is akkor volt, aztsn 9 honaposan jott egy ujabb sokkal rosszabb, most ezzel kuzkodunk
2012. aug. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, a mi 7 hónaposunk is nem rég kezdte újra az éjszakai kelést és azt, hogy többször szeretne szopni. Szerintünk a szeparációs szorongás miatt.
2012. aug. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sokat vagyok vele egyedül,elmentünk vidékre édesanyámékhoz és 3-4 napig mindenkitől sírt, utána már jobb volt amíg engem látott,de jön utánam minden hova és nem tudom eldönteni,hogy ez szepa vagy az hogy nincs lehetőségem nagyon közösségbe vinni csak havonta-kéthavonta.Vagy a két hatás erősíti egymást :-))
2012. aug. 29. 08:52
 5/7 A kérdező kommentje:
Az én kislányom tápis,éjszakát végigalussza.
2012. aug. 29. 08:52
 6/7 anonim ***** válasza:

hat nem hiszem hogy az a tipikus szeparacios szorongas, es ilyen kicsiknel meg nem nagyon szamit a kozosseg, szerintem inkabb az idegen helytol, idegen emberektol fel, es te vagy a biztos pont neki

nalunk otthon jelentkezett, ahol mar mindent ismer, semmi nem valtozott, nem volt latogato, megis allandoan sirt utannam, apa sem volt jo, es ejjel is sokszor ebred

2012. aug. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor lehet,hogy csak az "idegenektől" való félés korszaka :-) nem zavar,hogy folyton rajtam lóg,csak sajnálom szegénykémet,hogy állandóan csak az én fejemet kell néznie :-D azt hittem élvezi a társaságot,de hasonló korú gyerekekkel együtt töltve az időt láttam,hogy igazából egymással még nem nagyon foglalkoznak,csak azon versenyeznek ki tud több játékot megkóstolni :-)
2012. aug. 30. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!