Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak itt olyan anyukák,...

Vannak itt olyan anyukák, akiknek a férjük külföldön dolgozik?

Figyelt kérdés
A férjem most megy ki külföldre dolgozni,ami számomra nem újdonság,4 éve vagyunk együtt és már többször volt külföldön több-kevesebb hónapra dolgozni.A terhességem alatt és amióta megszületett a kislányunk,itthon van a férjem,de most újra kimegy.A kislányunk 2 hónapos,és mostanában megy ki a férjem dolgozni.Más van így?Egy vagy több gyerekkel otthon,apuka külföldön?Mennyi időre megy ki?Milyen időközönként jár haza?Hogy oldjátok meg a mindennapokat?
2012. aug. 28. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Az én férjem 4 éve ment ki dolgozni, amikor 7 hónapos terhes voltam. Hamar hozzá kellett szoknom, mert jött a baba. Kb. 5 hetente járt haza, és hát az elején borzasztó volt a dolog!

Aztán hozzá szoktam, és sajnos ez lett a természetes nekem is, és a kislányunknak is.

Most várjuk a második babát jövő hó közepére, de most jobban be vagyok tojva, mint az első babánál. Most már rendesen időbeosztás szerint kell majd élnünk. Komoly lesz, de szerintem ezt is meg fogom oldani. (Remélem)

Azt vallom, hogy amibe nem halunk bele, abba megerősödünk, úgyhogy állok a dolgok elébe!

Remélem te is meg fogod tudni oldani a dolgokat, és nem lesz semmi gond!

Ne aggódj a kisbabád miatt se, mert neki természetes lesz, hogy apa jön, aztán elmegy. Neked lesz a legnehezebb, de hát erősek vagyunk, úgyhogy biztos nem lesz gond!

Remélem tudtam segíteni!

2012. aug. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunk az első gyerkőc 3 hós korától kezdett apa (igaz belföldön) de távmunkában dolgozni,vagyis csak hétvégén volt itthon!aztán másfél éves korától, itthon volt apa, rövidúton terhesis lettem!:)

Majd jött a kamionozás!

Két nappala szülés előtt ért haza(izgultunk),5 hét után!2 hetes volt a kicsi (2,5 a nagy),mikor apa útnak indult újra!8 hetes volt AKICSI mikor összerázódtunkmi3-*an csajok!Nálunkmégígy is könnyebb volt mintaz első csemete érkezése után!A másdoiknál sokkal egyszerűbb voltminden!


Most apa kb havonta 4-5 napot vanitthon, de sokszor ez egy egynapokat jelent csak!Szóval elég gáz,de meg kellett szokni!A kicsinek nehezebb szerintem a nagy azért többetlátta apát!De legalább márnemordít akicsi,hahozzá nyúl apa!


2,5éves és lassan 4 hós csajok anyuja

2012. aug. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem apukám járt külföldre és szörnyű volt...gyakorlatilag 3 éves koromtól kezdve aggódtam érte, én soha nem tudtam megszokni.

Másrészről viszont nem olyan szoros vele a kapcsolatom, mint anyával, amit nagyon sajnálok.


Most vagyok 22 éves, 4 éve van itthon.

2012. aug. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igaz az én férjem is csak belföldön marad, de csak hétvégén látjuk. Vagyis most jön egy meló, aminél lehet még hétvégén sem tud hazajönni:( Másfél éves ikrekkel vagyok itthon, hát nem valami jó, de így legalább van pénz. Régen csak néha ment el, most kb. 3-4 hete van ez az állandó elmenetel és karácsonyig kitart! Remélem "túl éljük":) Ikrekkel amúgy sem egyszerű,de így aztán...néha kikészülök:)
2012. aug. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem sajnos sokan vagyunk így.

Nálunk ez szerencsére csak időszakos, és hétvégére hazaér. De nem könnyű. 2 pici van, 5 éves, és 1 éves. Az 5 évessel már nem lenne gond ez, de a pici miatt nem könnyű. Fárasztóak azok a hetek nagyon, mikor nincs itthon.

Mi a 4-en lakunk, még a szemét levitelt is meg kell oldani, mert ha megyünk le, a picit mindig fogom, és egy kézzel már nem tudom levinni... :(

De minden megoldható, csak fárasztó nagyon.

Ha sok pénz van belőle, akkor jó. Esetleg tudod rendelni a kaját, netán hetente valaki takaríthat is.

2012. szept. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!