Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héttől kell NST-re...

Hányadik héttől kell NST-re menni? 32hetes vagyok de nekem még se védőnő se doki nem nézett szívhangot, és a doki csak 1 hónap múlva (36hetes leszek) hívott vissza. Ez normális?

Figyelt kérdés
2009. dec. 17. 07:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Szívhangot nálam már néztek ennyi idősen, a védőben.

De NST-re csak 36 héttől kell járni.

2009. dec. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Szívhangot nekem is a védőnő nézett, vagyis hallgatott, és igazából bármikor lehet tőle kérni. ( pl. múlt hérvégén nagyon lusti volt a babám, ez egy kicsit megijesztett és hogy megnyugodjak, hallgattunk szívhangot....). Biztos a Te védőnődnek is van ilyen szerkentyűje, kérdezz rá!

32 hetesen, sőt már előbb is nekem 2 hetente kellett mennem. NST a 36. héttől oké, legalábbis úgy tudom, mindenkinek akkor csinálják. Én holnap töltöm a 36.-at, megyek is NST-re :) de már hetente.


További boldog babavárást!

2009. dec. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kerd a vedonod hogy nezze meg,es barmi aggaszt nyugodtan kerdez tole azert van.Nst-re 36 hetes kortol kell jarni minden heten 1*
2009. dec. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szívhangot nekem kb. félidőtől néznek minden alkalommal.

Nst-re mifelénk 36 hetes kortól kell járni általában.


Viszont 3 hetente kell járni már, aztán 2 hetente. Elég sok az az egy hónap. Magándoki?

2009. dec. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Ha aggódsz, megkérheted a védőnőt, hogy nézzen szívhangot.

Nálunk is a 36. héttől van NST vagy más néven CTG.

2009. dec. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem a 20. héttől néz minden alkalommal szívhangot a védőnő. Olyan jó hallgatni egy kicsit. Azt figyeljük, mennyire egyenletes a kicsi szívhangja. Baby Dopplernek hívják azt a kis ketyerét, amivel hallgatjuk a szívhangot.

Utána NST-re a 36. héttől kell majd járnom, még nem tudom milyen gyakran.

28 hetes km.

2009. dec. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem 20 hetes kortól nézi a védőnő a szívhangot és 30 hetes koromtól NST-re járok, mert öregszik a lepény. Meg ultrahangnál nézik az áramlást is, hogy a lepény megfelelően látja-e el a babát.
2009. dec. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem is értem , hogy lehet hogy még nem hallgatott a védőnőd szívhangot. 18-20.héttől minden találkozásnál nézünk , vagy nem jártál rendszeresen a védőnődhöz? Nyugodtan menj el hozzá és kérd meg hallgasson neked szívhangot, ha magától nem hallgat. 33km- védőnő
2009. dec. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem se hallgatott még szívhangot a védőnő, pedig már 33 hetes vagyok! Szerintem nem normális......
2009. dec. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!