Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól nem fog már annyit...

Mikortól nem fog már annyit sírni mindenért?

Figyelt kérdés
Gondolok itt ha éhes üvölt,ha unatkozik,üvölt,mikor lesz el egy kicsit jobban egyedül?Már megőrülök hogy mindent kapkodva kell csinálnom,meg ideges vagyok a kisfiamra ő 4 éves,hogy gyorsan mert üvölt a tesó!Mikortól lesz jobb most 6 hetes a kiscsajunk
2012. aug. 29. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát 6 hetesen még biztos nem, nagyon pici még ahhoz. Amikor majd kúszik-mászik fog kevesebbet igényelni titeket, mert akkor már minden érdekes.
2012. aug. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem most 3 hónapos a kicsim, és elég sokat elvan. Igaz, van is mit nézni, a nagyobb tesókat, amint tesznek-vesznek.


De erősen babafüggő szerintem, hogy melyik mennyit játszik el egyedül, később is...

2012. aug. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ó kedves kérdező hát mi 8 hónaposak vagyunk és még most is ez a helyzet csak kontrába még nyüszög is hozzá!Így stimulál, hogy ugyan vegyél már fel!És mivel tud mászni és felállni ott van a sarkamban és cibálja a nadrágomat :)De szerintem ahol 2 gyerek van ez hamarabb megoldódik,mert a nagyobb olykor-olykor elszórakoztatja a kicsit,legalább is a környezetünkben ez jellemző!Kitartás!
2012. aug. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat,ezt sokan mondták hogy minden baba más!
2012. aug. 29. 23:00
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem a nagyobb 22 hónapos (fiú), a kisebb 3 hós (lány), de sajnos még mindig ugyanolyan sírós a pici, mint születése óta.

Én is azt vártam/várom, hogy hátha jobb lesz.

Van olyan nap, hogy le sem tudom tenni, ilyenkor a nagyobbam is "szobafogságba" van kényszerítve, mert még a játszótérre sem jutunk le.

Ha pedig véletlenül megyünk, akkor is a picit közben dajkálnom kell (csak egyféle pózban lehet pár percre elhallgattatni-alkaromon hason fektetve, míg van kedve nézelődni, de ha megunja, kezdődik elölről), mert van, hogy hordozókendőben sincs el, ott is torkaszakadtából üvölt (sokszor még levegőt sem vesz).

Pedig a játszótéren is kellene a nagyobbal foglalkoznom, segíteni neki pár helyen, mert őt még nem tudom szabadjára engedni, a múltkor is majdnem fejre esett a csúszdáról!

És igen, én is sokszor ingerült vagyok, már úgy kezdem a papot, hogy megint mi vár ránk...

A férjem hajnaltól-estig dolgozik, sokszor hétvégén is, persze vele is ingerült vagyok az ilyen napok után.

Segítségem nagyon ritkán volt, de mostantól kezdve még annyi sem lesz sajnos.

Szóval én úgy érzem megbuktam anyaságból, túl sok nekem a két gyerkőc.

/Nem érdekel, ha lepontoznak, akkor is jólesett kisírni magam valakinek./

Minden napon a túlélésért küzdünk.

Szerettünk volna még egy babát, de ezek után NEM LESZ több, csak ezt bírjuk ki úgy, hogy a nagyobbam ne sérüljön, hogy nem tudok vele megfelelően foglalkozni!

Meg persze a kicsivel sem, mert mikor végre pár percet elvan, akkor rögtön a nagyobbammal kell lennem...

Szóval remélem nálatok megoldódik és nem lesz ilyen gond a későbbiekben, de legalábbis nem napi szinten.

Annyi, hogy neked a nagyobb nem lesz otthon napközben, mert gondolom ovis, így talán "élhetőbbek" a hétköznapok.

(Annak meg én iszom a levét, hogy bevállaltam a kis korkülönbséget, a családi napközit pedig nem tudjuk finanszírozni a nagyobbnak sajnos, mert még az lett volna talán megoldás).

Kitartást kívánok!

2012. aug. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a sírósabb babák 6 hetesen még mindenért sírnak és ez csak hónapok múlva fog változni valamicskét. Talán lehet nevelni is majd (de még nem most) hogy később ne legyen annyira hisztis.
2012. aug. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát az az igazság szerintem hogy amelyik baba hisztisen kezdi az egészen másfél éves koráig az is marad.Mikor én szültem nagyon hasfájós volt éjjel nappal üvöltött.Mire ez elmúlt jönni kezdet a foga akkor azért bőgött.Mindenki az mondta na majd ha mászik akkor leköti magát,akkor is ép úgy üvöltött.Akkor meg majd amikor feláll,hát akkor még rosszabb lett a helyzet mert nem értette miért mondom hogy ezt se szabad azt se szabad,akkor azért üvöltött.Amikor kezd neki esze lenni de még nem tudott beszélni,akkor azon hergelte fel magát....szóval van ilyen baba is.Nem mondom voltak jobb napok is,de ebből volt kevesebb.Ennek ellenére egy ritka gyöngyszem az életemben!
2012. aug. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!