Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet, hogy 5 hónapos...

Mitől lehet, hogy 5 hónapos kislányom hason fekve átalussza az éjszakát, háton viszont 3 óránként felsír, és nehezen tudom visszaaltatni?

Figyelt kérdés

Mióta megfordult a hátáról a hasára, azóta magától hasra fordul éjjel, és akkorát alszik, hogy nem győzöm kivárni, hogy felébredjen. Háton pont az ellenkezője.

Eddig nem szeretett hason lenni, sírt ha úgy tettem le, de amióta átforudlt hasra, ugyanazon pózban alszik akár 9 órát is, mozdulatlanul. Segítenétek megfejteni?


2009. júl. 27. 08:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűen rájött, hogy így jobb aludni! Állítólag melegen van a pocijuk így és az kellemesebb nekik és kevésbé fáj(ha hasfájós).Az én babám születésétől fogva CSAK hason hajlandó aludni!5 hós
2009. júl. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hasfájós szegényem. Tegnap délután hason aludt el, 3 órát aludt, egyébként 25-30 percet szokott.
2009. júl. 27. 08:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez volt csak 6 hósan. Sokkal jobban alszik , amióta hasra tud fordulni, előtte meg egy percet nem maradt úgy meg. Nem kell ezt megfejteni. Mivel tud fordulni, választott, úgy szeeretne aludni:)
2009. júl. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy mivel hasfájós így nyomja a hasát hason és jobb lenne neki? Nem tudom. De az lehet, hogy így nem tud úgy kalinpálni a kezével, mintha háton feküdne, és nem ébreszti fel vele magát.
2009. júl. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. júl. 27. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!