Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Az normális, hogy ha...

Anyukák! Az normális, hogy ha meglátok egy babát, vagy kisgyereket, könnybe lábad a szemem?

Figyelt kérdés

Persze visszafojtom, amennyire csak tudom, hogy ne legyen feltűnő, így más nem nagyon láthatja.

22 éves vagyok, nagyon "anyatípus", már most tudom, mi lesz a neve, milyen lesz a szobája, hogy lesz az alvás, már nézegetem a szülészeteket, szupermarketekben nézegetem a pelusok árát... és még sorolhatnám.

Apukajelölt már meg van, de csak kb. 3 év múlva tudunk babát vállalni.


Én már nagyon várom, de ez a könnybelábadás már túlzás, nem? Nem tehetek róla, teljesen ösztönösen jön. Meglátok "egyet" és már sóhajtok is nagyot, hogy jaj, nekem mikor lesz?


Múltkor egy ismerősömmel találkoztam, vele volt a kb. 2 éves kislánya. Kislány nagyban mondta a magáét, igazi kis szószátyár volt. Megkérdezte az anyuka, hogy: na, még mindig szeretnél gyereket? Mondtam neki: minél többet látok és hallok, minél jobban megismerem őket, annál inkább...


2012. aug. 30. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Normális:) Kicsit érzékenyebb vagy, -gondolom más területen is-ezért ilyen kifejezett a "tünet":)
2012. aug. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyan ez van. Nekünk minimum 6év mire tudunk babát vállalni ugyanis addigra fejezem be az egyetemet és utána még dolgozni is szeretnék. Én csak 20 vagyok,de ugyan azt érzem mint te kb 1éve.
2012. aug. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ismerős az érzés!:)Belőled lesz az igazán "szerelmes" anyuka.Nekem van egy 16 hónapos "kis ördögöm".Imádom és sose fogom megbánni, hogy van nekem.A gyerek a legboldogabb és legcsodálatosabb dolga.Szerencsés vagyok, és szerintem te is így fogod érezni ha a karodban fogod tartani a babócád!:)
2012. aug. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én már 39 múltam van 4 gyerkőcöm és még is könnyezek :-)imádom a gyerekeket,mindig 6 gyereket szerettem volna de sajna nem jött össze :-(Ne aggódj,te is csak egy igazi "anyatipus" vagy!
2012. aug. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én még ki se lábaltam a nagyobbik örült dackorszakából, cseppenek bele a kicsiébe, és annyira szeretnék egy pici nagyonbabaszagút.

Az eszem tudja, hogy most nem, most agyilag is szünet kell, hogy jöjjön, mert nagyon sokkkk, de a szívem mélyén szeretnék, és vágyódok.

Szóval ne aggódj, normális:)

2012. aug. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

"Nagyonbabaszagú". Ez édes. :)

Örülök, hogy nem csak én vagyok így ezzel, féltem, hogy majd teljesen bolondnak néztek!

2012. aug. 31. 11:56
 7/7 anonim ***** válasza:
hormonok
2014. máj. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!