Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van akinek nagyon nehezen...

Van akinek nagyon nehezen viselte/viseli a fogzást a babája?

Figyelt kérdés
5 hónapos kislányom sokat sír mostanában.Nappal is nyűgöske meg éjjel is ébred többször, de hálaistennek ivás után visszaalszik.Gondolom jön a fogacskája.Már előre félek mi lesz ha igazán beindulnak neki.Borzasztó hasfájós volt 3 hónapos koráig, szörnyű időszak volt:(..
2012. aug. 30. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:

nálunk később kezdődött, a nagynak elég volt a Chamomilla Vulgaris Ch 15, mivel ő egy évesen kezdett fogzani, elszopogatta a golyókat.

A kicsi fél éves kortól fogzott, neki bizony kellett az esti Nurofen. Nappal hurcoltam sokat, nyűgös volt, éjjel viszont óránként kelt, én meg nem bírtam tovább és megkapta a fájdalomcsillapítót. Neki konkrétan lilásfekete volt az ínye a fogzástól, biztos nagyon fájt neki.

2012. aug. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egy éves a kisfiam, jelenleg épp a negyedik fogával küzdünk. Az első fél évesen jött, másfél hét kínszenvedéssel, egész napos nyűglődéssel, nyálömléssel, rágással. Ezzel kijött a két alsó. Aztán kétszer egy-egy hét "vaklárma", a két felső elindult, de nem bújt ki. Hosszabb szünet. Majd szintén két hét mire a második alsó kijött és most jön a párja szintén egy hete, lassan kibújik. Fölül még semmi, csak a duzzanat április óta. Minden fogzásos tünet végére belázasodott vagy összeszedett a tetejébe egy megfázást vagy vírust. Az éjszakák sem az alvásról szólnak ilyenkor...Próbálkoztunk homeopátiával, borostyánlánccal, láz esetén természetesen lázcsillapítóval, kenőcsökkel az ínyére, de sajnos minden alkalommal hetekig szenved vele szegénykém. És még jópár foga kibújásra vár :S

Ja és fél éves koráig hasfájós volt.

2012. szept. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!