Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoktatok KIK-be, ALDI-ba...

Szoktatok KIK-be, ALDI-ba gyermekruhát venni? Milyen az ár/minőség?

Figyelt kérdés
Illetve mik azok amiket érdemes ezeken a helyeken megvenni?3 éves és 1 hós a gyerekek.

2012. aug. 31. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

KIK-es rucikkal meg vagyok elégedve. Nagy részüket ugyan örököltük, de még így is szépek, illetve, amiket én vettem, azok is nagyon jól bírják. Pólók meg pulcsik vannak nekünk innen, és egy bébicipő (textil talpú). Viszont, ha nem akciós, akkor nem igazán olcsó. Bár ez azt hiszem, hogy minden üzletre igaz lehet...

ALDI-s rucink még nem volt, csak LIDL-ből, de arra sem tudok rosszat mondani. A LIDL bodyk nagyon praktikusak, mert 2 sor patent van az alján, és így 2 méretre állíthatóak, nekem ez nagyon tetszett.

2012. aug. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is meg vagyok elégedve mindkettővel, csak az ALDIban nagyon meg kell nézni, mert néha nagyon furcsán értelmezik a méreteket. Nem sikerült ott még olyan nadrágot venni, aminek ne kellett volna 10 centit visszahajtani a szárából (az egyel kisebbnek meg szűk már a dereka). Ezzel szemben a pulcsikból meg mindig egy számmal nagyobbat kell vennem, és bakancsból is.
2012. aug. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ALDI-s LIDL-s bodyk-ból mindig nagyobbat kell venni, mint a többi márkából (nálunk legalábbis). A hosszú ujjú body-knak nagyon keskeny az ujja, ducibb gyereknek szorítaná a karját. Ha foltos lesz és jobban megdörzsölöd vagy nagyobb fokon mosod, megcsavarodik, kinyúlik. Viszont olcsó, úgyhogy amíg pici, éppen elhordja, de elrakni már nem lehet, én befogom rongynak őket. A KIK-es cuccok tök jók, és a pici méretből mindig találni pár száz forintosakat.
2012. aug. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a KIK-es rucikról tudok nyilatkozni. Elég sok van nekünk, mert van a közelben egy bolt, és mindig be szoktam oda nézni. Akciósan nagyon jó kis ruhákat lehet kifogni, vettem ott már 1600Ft-os pólót 600Ft-ért, mert utolsó darab volt. Mindig figyelem az akciókat. A minőségét is szeretem.
2012. aug. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
KIK-ben nem vettem még gyerekruhát, Lidl-ben és Aldi-ban szoktam néha, de csak itthonra, valóban, nagyobb méret kell, mint általában. Azért csak itthonra, mert a minősége nem mindig jó. Pl. van, hogy nagyon jó a harisnya, de legtöbbször túl hosszú, derékban meg szűk, ilyenkor egy az egyben, használatlanul odaadom a védőnőnek, adja oda olyan családnak, ahol szükség van rá és jó is. Így van a cipőkkel is, én alapból nem vettem ott, de a férjem vett többet is, de nem hajlik, kemény, rá sem adtam a gyerekre, majd szintén védőnőnek vagy a családsegítőbe elviszem. Úgyhogy, szerintem a minősége nem túl jó, de néha lehet jó cuccokat kifogni.
2012. aug. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!