Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol tudnék normális minőségű...

Hol tudnék normális minőségű textilpelenkát venni?

Figyelt kérdés

Néztem a kínaiban, megfogtam, de az anyaga egyáltalán nem tetszett, nem is hasonlított a régiekhez, amiket lehetett kapni...


34 hkm



2012. ápr. 21. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

büfiztetéshez és hasonlókhoz?

mi kimentünk Komarnoba, ott az igazi cseh tetra pelenkát lehet kapni (még anyum is megdicsérte, hogy ugyanaz, amit 30 éve használtak).

de állítólag az Ikeában is jó minőségű tetrát árulnak.

meg itt is jókat lehet találni:


[link]

2012. ápr. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a Minimanóban vettem őket Budapesten. Nagyon meg vagyok velük elégedve, mert már 4 éve folyamatosan mindent elkövetek velük, amit egy textillel nem nagyon kéne (90 fokon mosom őket, fehérítem) és még mindig bírják.
2012. ápr. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :-)
2012. ápr. 21. 11:36
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sokfelől van textilpelusom, de az Ikeásat szeretem a legjobban! Nagyon jó minőségű. 3db/csomag, van benne 1db fehér és 2 színes.És úgy emlékszem, hogy az ára sem húzós.
2012. ápr. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Chiccoban vettem én is: 390 Ft van darabja (fehér), a mintás valamennyivel drágább. A brendonban nagyon jó, az mintás, és 75x75-ös, nagyobb mint az igazi textil pelus: kétféle van: 3 illetve 4 db-os. a 3 db-os árát tudom most fejből is: 1300 Ft, a másikat nem tudom. Én ezt is szeretem,mert pl. ha orvoshoz megyünk ez azért mégis szebben néz ki, illetve amikor meleg volt, ezzel takartam be a kocsiban.
2012. ápr. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!