Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felicitas csomag, nektek is...

Felicitas csomag, nektek is csalódás volt? (a fél éves kori. )

Figyelt kérdés
Csalódva néztem ma bele a felicitas utolsó csomagjába. 1 kis sudocrem volt benne. A többi mind szórólap, ja és egy 2011 decemberi kismama újság. :( Nektek mi volt benne. Csak nálunk spóroltak ki mindent? Se egy kiskanál, előke, semmi.
2012. aug. 31. 15:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
Létezik fél éves kori? Szuper, nem kaptam, de ezek szerint nem veszítettem sokat! Amíg vártam a lányomat, akkor vettem fel egy csomagot, volt benne egy Avent pohár és 1 cumi, 1 két évvel ezelőtti Kismama újság.. így is- úgy is csalódás..
2012. aug. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%
Az ingyenes dolgokért nem illik reklamálni ;)
2012. aug. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Igen van. Amit a kórházban kaptál csomagot, abban van még egy kupon. Tényleg nem veszítettél semmit! :)
2012. aug. 31. 16:05
 4/16 A kérdező kommentje:
Persze, csak akkor ne úgy reklámozzák be, hogy termékmintával. Reklámozzák úgy, hogy szórólapokkal. Nem reklamáltam, csak csalódtam. :)
2012. aug. 31. 16:06
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk más ország, más csomag, benne egy fél literes ásványvíz, egy cumi és sok, sok szórólap...
2012. aug. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%
Nekünk is csak ennyi volt. Elpazarolták rá a csomagolást.
2012. aug. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát már kezdtem megijedni, h valami fontosról maradok le...9 hónapja szültem, már akkor is csalódás volt a 3 évvel ezelőttihez képest: feleakkora volt, felekkora tartalommal, és igen, egy rakat értelmetlen szórólappal...

Én még olyant kaptam a nagyobbnál, amiben nemcsak tejgyűjtő pohár, hanem kismamasör is volt, 1 dobozzal :) /Az megvolt szintén vkinek?:)/

2012. aug. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen csak egy sudocream volt benne.
2012. aug. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
7es igen nekem is olyan volt, a sörös változat annyira jót nevettem rajta emlékszem. Én most a félévest ki se váltottam a 3.babámmal, őszintén nem hiányzik egy elgörbülős gagyi nestlé kanál meg egy előke se:)) van itthon elég:)
2012. aug. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
70%

Sziasztok mi még sajna nem tartunk ott hogy átvegyem ,ezt azért irom mert még csak 6 hetesek multunk ,bár csak már 6 hósak lennénk!

Nos én még a kórházi csomagot is kérnem kellett mert azt is le akarták nyulni,nema felicitaszosról beszélek, hanem a nagy dobozról az a csíkos!

Én bunkó módon odamentem és megkérdeztem hogy nem kapunk ?

És azt mondta a nővérke hogy igáényelő lapot kellett volna kitölteni hozzá, de azért ad nekem egyet,volt benne egy egész üveg domestos ,2 db melltartóbetét, egy 400 ft liberókupon, egy Lactív kis palack,tehát tök jó és ennek örültem ,de mit is vár az ember ha ingyen kapja nem igaz?!

Szép napot

2012. aug. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!