Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez már hiszti, mit tegyek?

Ez már hiszti, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kisfiam 9 hetes ha megkajált,tisztába rakom,nem hasfájós.Leteszem az ágyába és tíz perc múlva órdításba kezd és addig ordít míg fel nem veszem és utánna semmi gond míg megint lerakom és jön az ordítás.vagy még mindig anya hiánya van?Mit tegyek?
2009. júl. 28. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:
26%
Ne vedd fel.Ha egyszer-kétszer rájön,hogy feleslegesen hisztizik,akkor abbahagyja.Tudom,hogy idegesítő,de ha ferlveszed,akkor soha nem marad nyugton az ágyában.Tapasztalat 3 gyerekes anyuka.
2009. júl. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

9 hetesen hogy tudna hisztizni?

persze, h a közelségedre vágyik. nyugodtan vedd fel, tedd magad mellé és játszatok vmit. én báboztam a fiamnak, meg énekeltem, nagyon szerette.

2009. júl. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ekkora baba nem tud hisztizni!!! A hisztihez tudat kell, ami ekkora gyerekre még nem igen jellemző...

Lehet, hogy a közelsgedre vágyik egyszerűen, egy ekkora baba még egy az anyjával. Hiszen még alig múlt 2 hós a drága. Vedd fel nyugodtan, szeretgesd meg, beszéj hozzá ha lerakod stb. Ritka az olyan 2 hós, aki akár egy percig is elvan az anyja nélkül a kiságyban.

Én pihenőszékben vittem magammal, ha pl főzetm, a konyhába stb. Nem, nem lett elkényeztetve, most 8 hós és akár egy órát is elmókol egyedül. Ez akkor fog bekövetkezni, ha majd le tudja kötni magát, mert tud fogni, jobban érzékeli a dolgokat szájba vesz stb. Vagyis még vagy 2 hónap lényegében.

Kitartás és nyugodtan vedd fel.

2009. júl. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!