Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek hogyan alszik el 1...

Nektek hogyan alszik el 1 éveskétek vagy akár nagyobb babátok?

Figyelt kérdés
Van valami bevált dolog? Kakózik, tejcsizik, ringatod, mesélsz neki? Vagy hogy? Mindent választ megköszönök :)
2012. szept. 3. 23:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Berakom az ágyba énekelek neki aztán ott hagyom és elalszik magától.
2012. szept. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Berakom az agyába,jó éjszakát kívánok neki és kimegyek ő meg elalszik
2012. szept. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bemegyek vele a hálószobánkba. Összeszedi az alvós ereklyéit, elfekszik és össze vissza hempergőzik:D Ez kb 2 perc. Közben én elkészülök és bebújok mellé, hozzám kucorodik, összepuszilgat és megfogja a kezemet és a lábára vagy kezére vagy fejére teszi mikor hogy van kedve, hogy simogassam:) Másodpercek alatt elalszik ettől fogva. Mi pedig nevetünk, hogy hogyan tud egyik percről a másikra csak így elaludni amint cirógatni kezdem:D Ringatni akkor szoktam, ha sírásból szeretném megnyugtatni, mesélni pedig rengeteget mesélek neki, de a könyvet elszedi tőlem. Próbálom azért így is és könyv nélkül is, de olyankor hülyének néz és elkezd velem incselkedni. Kakaót és tejcsit pedig nem iszik még. Fontos még, hogy félhomály legyen vagy sötét. A zaj nem zavarja. Utána úgy kidől, hogy ha kettesben szeretnénk lenni a párommal(:D) akkor simán át lehet csempészni az ágyikójába és ki tudunk surranni a szobából.
2012. szept. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Napközben elsötétítünk, becsukjuk a szobája ajtaját. Iszik egy kis vizet, majd berakom az ágyába, hempereg egy kicsit az állatai között, majd elalszik.

Este alvás előtt van a tápszer, amit mostanában már többször elutasított, de a menetrend ugyanaz: kiságy, hempergés, alvás.

2012. szept. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%
vagy cicin vagy rám teszi a fejét, nekem dől, és szunyál azonnal.
2012. szept. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek aki írt :) Én kislányom, sajnos nem kér sem tápszert sem kakaót este már.... Ez azért fura mert reggel meg zokszó nélkül megissza a tápszert, szóval nem az ízével van baja csak egyszerűen nem kéri. Viszont ezt kiváltottam egy közvetlenül fürdés előtti tejpépezéssel :D Nincs kifogása és én is nyugodt vagyok hogy nem üres pocival alszik :) Egyedül alszik külön szobába, egész pici kora óta így az esti lefekvés óra mű pontosságal történik. Beviszem és elköszönök. mikor 5 perc múlva felmegyek már alszik :) Szóval köszönöm mindenki válaszát!
2012. szept. 4. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!