Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudtok tanácsot adni nekem?

Tudtok tanácsot adni nekem?

Figyelt kérdés

14 hónapos a kisfiam, és 3 hete indult el, egyedül jár ügyesen!

Miért nem szeret fürdeni? Amíg a kádban van, egyfolytában sír, mikor kiveszem, akkor csend van.

Miért nem alszik éjszaka? Sokszor csak forgolódik, azután, hogy sírva megébred. Így ő sem alszik és én sem. Kénytelen vagyok magam mellé fektetni, mert a kiságyban csak sírna!

Szóval mi tévő legyek? Nehéz így "félkómásan" lennem egész nap.


2012. szept. 4. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Talán a víz hőfoka nem tetszik Neki.

Nincs melege, vagy fázik éjszaka?

2012. szept. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Tóth Bernadett2 ***** válasza:

Szia! Nálunk is volt ilyen időszak h nem szeretett fürdeni. Most elmarad de csak kb 5 percig... 19 hós.

Nem lehet h a foga jön és azért nyugtalan? Általában ez szokott lenni. Ha ez sem akkor valószínűbb még a mozgásfejlődés miatt. El fog múlni magától hamarosan. Nekünk is nehéz volt ez az időszak.

2012. szept. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hónapok óra nem szeret fürdeni. Ha beülök mellé kicsit játszani, akkor 1-2 hétig elvan a vízben jól. Aztán kezdődik előről. A hajmosás is húzós dolog. Én sem tudok mit kitalálni fürdéssel kapcsolatban.

Éjszakáink nekünk is változatosak. Van hogy sokszor ébred, olyankor előbb-utóbb kiderül, hogy fogzás zajlik a háttérben. Aztán jön egy nyugisabb időszak, alszik szépen, azaz 1 max. 2 ébredéssel/éjszaka.

Én is ngyon nyúzott, mondhatni nyűgös vagyok nappal, ha nem tudok pihenni eleget, de vigasztalom magam, hogy minden korszak elmúlik (és jön egy nehezebb).

Nagyon is megértelek, de kitartás!!!

2012. szept. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kádba tegyetek alá fürdetőszivacsot (azt a baba alakút), hasra tedd, és adj neki egy játékot. így jól eljátszogat hason. Nálunk legalábbis ez oldotta meg a fürdési ordítást, pedig elég komoly gondjaink voltak ezzel.
2012. szept. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért megnézném azt a 14 hónapost akit ha hasra tesznek a fürdőkádban az úgy is marad :-))))

Az én fiam 15 hónapos, kb 2 hónapja őszülök, mert:1, Nem akar fürdeni, ordít. Ordít a kádban, ordít ha kiveszem. Tök mindegy mit csinálok ő ordít.

2, Nem alszik. Nem alszik nappal, nem alszik éjjel. Én sem alszom, Zombi vagyok. Helyesebben idegbeteg zombi. Néha csak ülök, az ordító gyerekem mellett a szőnyegen, csak a nyálam nem csurog, és azzal bíztatom magam, hogy ez is E L F O G M Ú L N I!! :-)

Kitartás, nem vagy egyedül! És hidd el, el fog múlni :-)))

2012. szept. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!