Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnám érni hogy...

Hogyan tudnám érni hogy kisfiam ne csak lázmérőre kakiljon? Nagyon szenved ha nem segitek

Figyelt kérdés

anyatejes es màr mindent kipròbàltunk de se

mmi sem hasznàl!



2012. szept. 4. 16:46
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
szerintem van elég tejem mert szoktam kínálni pótlással (lefejt tej másik anyutól)de nem kell neki!meg akkor szerintem sírna vagy nyügi lenneha éhes lenne de nem az.viszont 7,2kg 69cm tehát jó nagy úgy hogy a védőnő szerint jól hasznosít!azért eszik már gyümit hogy legyen kaki.engem nem zavarna ha nem kakilna csak több naponta de szegénykém egész nap nyom aztán elveszti a türelmét és sír nagyon meg olankor nem iseszik csak tekereg a cicin:(
2012. szept. 5. 16:11
 12/19 anonim ***** válasza:

Őszibarackot adj neki, az nálunk bevált!

Lehet kapni 4 hónapos kortól üveges baby ételt, vagy italt is.

Banán, alma hasfogó, a sütőtököt nem biztos hogy meg tudja majd elsőre emészteni, amit te sütsz.

2012. szept. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk is ez volt, csak a kislányom akkor 3 hónapos volt és még nem akartam neki adni gyümölcsöt. Csak anyatejes volt, mégsem tudott kakilni. Próbáltuk a cukros kamilla teát, masszírozást, Laevolac szirupot, semmi nem használt. Egy darabig szélcsöveztük, aztán kipróbáltam az Alumina(teljes neve: Aluminium oxydatum) 5 CH homeopátiás bogyót (napi 5 golyót kicsi vízben feloldva)és segített! Pár nap múlva beállt neki rendszeres napi egy kakira. Ettől kezdve kezdtem el hinni a homeopátiában. Esetleg kipróbálhatod. És remélem nektek is segít!

2012. szept. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

[link]


Fiamnak egyszer volt brutál székrekedése 10 hónaposan. Mindent bevetettem, de csak a fent linkelt csoda segített. Kevesen ismerik - olvasd el! DM-ben is lehet kapni kb. 300 Ft-ért. Figyelj, hogy a BABY verziót vedd!

Erősen sós íze van.

2012. szept. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Meg lehet kérdezni mi történt? Kíváncsi lennék mit tettél, és segített-e?
2012. szept. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Köszönjük az érdeklődést!Elvittem gyermekgasztróshoz az ő javaslatára bevezettem a déli főzeléket.de eredménye nemlett:((most tejmentes diétán vagyunk hátha tejfehérje érzékeny de szerintem ez semjött be mert már másfél hete diétázunk és semmi!most jövő héten visszaviszem orvoshoz és ha nem tud semmit megpróbálok több napot várni hátha....csak hát nagyon szenved olyankor:(
2012. szept. 26. 14:58
 17/19 A kérdező kommentje:
a myra babyt használjuk de semmi!te hogy adagolod?
2012. szept. 26. 15:00
 18/19 anonim ***** válasza:
Fiam 1,5 éves, és az egyszeri eset volt 10 hónaposan. Kevés kellett belőle, mert nagyon fel kellett hígítanom, hogy megigya.
2012. szept. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
esetleg még a homeopátiát tényleg kipróbálhatnád! amit előttem írtak, vagy én a nux vomicát találtam erre valónak. Nálunk a gyógyszertárban is segítenek a homebogyó választásával kapcsolatban, vagy katalógusból is lehet. Egy próbát megér. Nekem eddig sok mindenben segített!
2012. szept. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!