Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hónapos babának a tápszer...

14 hónapos babának a tápszer helyett adhatok neki tejet?

Figyelt kérdés
2012. szept. 5. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Adhatsz neki nyugodtan, de feleset (fele tej-fele víz), aztán szépen fokozatosan növeld majd a mennyiséget.
2012. szept. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Adhatsz, de a kisebb zsirtartalmút. Nem kell vizezni, de nagyon lassan adjad neki. elöször 1-2 decit, majd figyeld nem fáj-e a hasa, nem hány nincs-e hasmenése. Ha ezek nincsenek akkor már feltudja dolgozni, így adhatod neki, ha ezek közül bámrelyik lesz, akkor 2 éves korig nem szabad adni, utánna megint lassan próbálkozni.
2012. szept. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
már adtam neki tejet és semmi baja nem volt tőle.de akkor már el is hagyhatom a tápszert?
2012. szept. 5. 13:01
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha szereti a tápszert és szívesen issza még, akkor reggel vagy este tej helyett adj neki tápszert.

Az enyémek 22 hónaposak, és kb 18 hónapos korukig kaptak egyszer egy nap (este) tápszert. Aztán egyik este nem kellett, következő este sem. Onnantól kezdve tejet, kakaót kaptak, azt megitták. Aztán 1 hét múlva megint megpróbáltam a tápszert, nem kellett. Ekkor kidobtam a maradékot.

De amig elfogadja, add neki. Szerintem.

2012. szept. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy segítettetek
2012. szept. 5. 13:32
 6/6 anonim ***** válasza:
én a lányomnak 26 honapos koráig folyékonytápszer ivott vacsorára most már 29 honaposan 1,5 tejet kap elalváshoz vagy kakaot.
2012. szept. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!