Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyibe kerül receptre a...

Mennyibe kerül receptre a Humana Baby-Fit Plus tápszer?

Figyelt kérdés
Van itt olyan aki ezt adja a babájának?Mi a véleményetek róla?
2012. szept. 5. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:

szia!


16 hónapos a fiam és 1 éve már ezt eszi!mi szeretjük ő az ízét a mai napig én pedig,hogy nem csomósodik,és megfizethető áron van,akár 3 éves korig felírják!650 ft receptre!

2012. szept. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi szépen.1 hónapja iszik-eszik tápszert a kisfiam és most kértem a dokinénit,hogy írjon fel valamit ami olcsóbb,mint amit a drogériákban lehet kapni,mert nem győzzük anyagilag.Remélem ez is ízlik majd neki,mert ennek sokkal barátibb az ára.:)

2012. szept. 5. 20:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk hármasával írja az orvos fel és 1800-at fizetek. Azért ez szerintem egy tökéletes ár a mai világban. Kislányom nagyon szereti ezt a tápszert. Sokat megvettem mire rá leltem erre. Ráadásul ez oldotta meg végleg a bukásos problémánkat, mivel ez speciális antireflux tápszer is. Szóval én csak jót tudok róla. Ja, és nem csomósodik..... Ez valljuk be egy igazán jó dolog. Habzik nagyon de pl. én lányomat nem zavarja :) Lassan egy éve issza ezt :)
2012. szept. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!