Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van a babád kiságyában játék,...

Van a babád kiságyában játék, plüss, kiskendő, . Stb?

Figyelt kérdés

Egyre többen mondják babás ismerősök, hogy a kicsi ágyába mit tesznek, és hogy hetente cserélik a játékot, hogy ne unja meg.


Ha tesztek bele valamit, akkor mit és miért?

Ha nem, akkor miért nem?


2009. júl. 28. 21:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nappal mikor főzök takarítok stb. a kiságyban van a lányom, sok játékunk van, mindig más-mást teszek bele neki úgy 4-5 db-ot plüst rágókát lasztit, vagy kockákat, s azokkal elvan.

Éjjel csak a takarója van benne.

2009. júl. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
42%
Az én kislányomnak sincs semmi az ágyába, mert csak aludni szoktam beletenni,egy szundikendő volt vele, de mindig a fejére húzta, így kivettem nehogy megfulladjon. Játszani sose szokott a kiságyba, reggel meg, ha felébred, jól elbeszélget a zenélő körforgón lévő plüssökkel, vagy tornázik :-).Egyébként a múltkor az rtl-en azt mondta egy védőnő, hogy 5 hónapos kor után csak aludni tegyük bele a babát a kiságyba.
2009. júl. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az én kislányom 10 hónapos, és egyelőre csak nappalink van a lenti szinten. Ott van a kiságya, és néha járókaként funkcionál. Ha napközben dolgom van, akkor szoktam betenni, néhány játék társaságában, alváskor csak a takaró meg egy textilpelus van, meg a cumija :) Ha kész lesz az emeleti rész akkor lent lesz egy járóka, és játék, fent meg kiságy.

2009. júl. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, számomra mindegyik hasznos volt!
2009. júl. 29. 16:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!