Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van a babád kiságyában játék,...

Van a babád kiságyában játék, plüss, kiskendő, . Stb?

Figyelt kérdés

Egyre többen mondják babás ismerősök, hogy a kicsi ágyába mit tesznek, és hogy hetente cserélik a játékot, hogy ne unja meg.


Ha tesztek bele valamit, akkor mit és miért?

Ha nem, akkor miért nem?


2009. júl. 28. 21:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunkcsak nappal vannak játékok. Éjszakára kiveszem,csak párna és a takaró marad.
2009. júl. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A miénkben nincs semmi. Egy pelenkát szorongatva alszik el, de ha elaludt, azt is kiveszem a kezéből, mert már volt, hogy a fejére és félig a nyakára csavarta. 8 hónapos.
2009. júl. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
14 hónapos, nincs benne semmi
2009. júl. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nàlam is csak nappal vannak jàtékok,éjjel semmi.

Egyébként van kedvence ,amit mindig odaadok,plussz van amit vàltogatok,nem azért mert unja,hanem olyan sok plüss van,és hogy ismerkedjen minél több dologgal

2009. júl. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
Két okból nem teszek a kiságyba játékot: a kiságyban alszunk, nem játszunk. Így ha beleteszem, tudja, hogy itt az alvás ideje. Másrészt pedig féltem, hogy nehogy megfulladjon a plüssjátékoktól, kendőktől. Mikor reggel felébred, ezek nélkül is elvan. Nézelődik, bennünket figyel, dumál, nevetgél, szóval nekem úgy tűnik, nem hiányoznak az ágyából a játékok.
2009. júl. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
A kislányomnak van pár plüss játék, de bőven elférnek.
2009. júl. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Minden gyerekemnek volt valami kiskendő,vagy apró játék,amivel elaludt.Semmi baja nem volt tőlük.Nappal több játék is volt nála.
2009. júl. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Akik azt írják, hogy nappal adnak neki játékot, azok alvás előttre/utánra, vagy csak olyankor, amikor megőrzésre van a baba az ágyban?
2009. júl. 28. 22:09
 9/14 anonim ***** válasza:
70%

Szia!

Nálunk is alvásra van az ágy. Nappal a járókában van "megőrzésre", ott sok játék van. Így megtanulta, hogyha beteszem az ágyba, akkor itt az alvás idelye. Nappal még nehezen megy az egyedül elalvás, kell egy kis simi, de este szépen elalszik egyedül. Eleinte hagytam nála játékot, de egyértelműen kiderült, hogy a nagy játszás miatt nem tud elaludni!

2009. júl. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam az ágyában csak alszik, úgyhogy sok játék nincs. Van benne 2 állandó macis plüss bigyó, ezeket kedveli, és megnyugtatja, ha ott vannak. Meg még van benne egy nagy plüss csiga tépőzárral, mindenféle érdekes lógó izével, egy felhúzhatós maci, meg egy pelus, ezekkel akkor szokott játszani, ha előbb felébred mint én, és egy ideig elvan velük. Nappal meg a nappaliban van, ott vannak a játékai.
2009. júl. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!