Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki MAM-os cumit használt...

Aki MAM-os cumit használt tápszeres etetéshez mikor cseréltétek le az 1-es fejet 2-esre?

Figyelt kérdés
2,5 hós a babám, most vettem 2-es fejet, ami elvileg 2 hónapostól való, de úgy látom az egyesből is elég jól folyik a tápszer, 120 ml-t negyed óra alatt megeszik belőle. Mikor váltsak? Azt se akarom, hogy túl gyorsan egyen.
2012. szept. 6. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 2 hónapos korában leváltottam mert lányom 5 perc elteltével megunja az evést. Most 5 perc alatt eszik 180ml-t. Észre fogod venni ha túl lassú a babádnak.:)
2012. szept. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
4-5 hónapos korában váltottunk 1-ről 2-re. Próbáltuk neki előtte is, de nem evett vele! 9 hós korától x-es cumi. Pedig mindkettőt jóval hamarabb írja a cimke. ;-)
2012. szept. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
4 hónaposan...a mai napig kettest használjuk...1 éves lesz jövö héten
2012. szept. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!