Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Hogyan tudtok bevásár...

Anyukák! Hogyan tudtok bevásárolni gyerekkel?

Figyelt kérdés
Autónk nincsen, nagyvárosban lakunk, és eddig nagyon hatékonyan heti egyszer mentünk vásárolni a férjemmel húzos "mamakocsival",és megvettünk mindent előre a hétre. Így sokat spóroltunk, előre tervezett volt a menü, és nem vettünk mást, csak ami a listán volt. Most, hogy megszületett a baba valahogy nehezebb lett sokkal. Ketten kellünk a bevásárláshoz (én nem tudok cipelni annyit, a férjem meg képtelen úgy vásárolni, hogy az hatékony legyen, férfi, ez van...), viszont a babát sincs kire hagyni, szóval: babakocsi, "mamakocsi", szatyrok...Soknak tűnik. Nálatok hogy megy?

2012. szept. 6. 11:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
egyszerű: te megírod a listát,apuka bevásárol. én annyiban segítem ki apát, h úgy írom a dolgokat,ahogy a boltban jönnek sorban.
2012. szept. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Milyen a babakocsi? Nekünk Hauck Joggerünk volt, batár kocsi, de rengeteget kibírt. Én a heti bevásárláskor a piacon mindent abba pakoltam. A kosárba a könnyű, törékeny dolgokat. Volt egy nagy TESCO-s táskám, azt felakasztottam a tolókarra, egy kis kampóval középen megemeltem, hogy ne lógjon a kerékre, és simán elfért benne egy heti kaja, tisztítószer,nem kellette semmit cipelni.
2012. szept. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
g-roby házhoz szállít nagybevásárlást
2012. szept. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

babakocsi + hátizsák nekem

a páromon hátizsák és a kezében 2 nagy szatyor


ennyibe belefér egy heti kaja

2012. szept. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Hátizsák, babakocsi.


Te tolod a babakocsit, férjed cipekedik.

2012. szept. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Legjobb lenne, ha a férjed megszokná a bevásárlásokat, és meg tudná ezt oldani egyedül. Pontos listát írj neki, ne csak úgy, hogy pl. 1 tejföl, hanem 1 db Magyar Tejföl, a színe piros-fehér-zöld, második sor, pontosan a sajtok mellett, ha kifogyott, akkor kis doboz Mizo tejföl.

Az elején macerás lesz, meg lehet, hogy háromszor is felhív a boltból, hogy jót vett-e le, de így lesz a legegyszerűbb.

Nálunk a férjem vásárol be heti egyszer, és az elején még állandóan rossz betétet meg tampont hozott, mert szerinte mind egyforma, de mára azt is megtanulta, melyik milyen. Ha nagyon biztosra akarok menni, meg is mutatom neki az interneten képen, hogy pontosan mi kéne.

Így megvan minden, én hét közben csak kisboltba megyek a gyerekekkel kenyérért meg apróságokért.

2012. szept. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%

:-DDDDD


tampont nem vetetek vele se semmi kozmetikumot

legutóbb testápolót vett tusfürdő helyett az volt akciós felkiáltással

jó h ugyan az a márka de akkor is ....

2012. szept. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hát, kinél bejön, kinél nem. :)

Nálunk muszáj volt beletanulnia az Embernek, de tudja is szépen, hogy hol mit kell venni.

2012. szept. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

nagybevásárlás hétvégén együtt férjjel

autóval,gyerek a bébihordozóban keresztben a bevásárlókocsin,ami hétközben elfogy,azt babával kettesben babakocsi aljába vagy szatyorba ráakasztva a babakocsira.

2012. szept. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

én mindig kiveszem a gyereket a babakocsiból az jól megpakolom és go :)

ha eszemben van beteszem a hordozót és akkor szabad mindkét kezem

9 kg a gyerek 1 éves

amúgy ha van több babakocsitok,nekünk vagy 3 akkor simán elindulnék a férjemmel és két babakocsival :) egy a gyereknek egy a cuccnak

2012. szept. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!