Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kaptunk 3 nagy csomag babakajá...

Kaptunk 3 nagy csomag babakaját, ami egy hónapja járt le, adható még?

Figyelt kérdés

ugye elvileg 2 évig állnak el, és eléggé biztonsági ráhagyással dolgoznak. aki adta azt mondta h az ANTSZ bevizsgáláskor még a lejárati dátum után 3 hónapig jónak ítéli...


másik: marha húsos ez az étel. Ha még nem evett ilyet, előszörre mennyit adjak belőle? (mert ugye a hús arány nem olyan nagy benne)


2012. szept. 6. 12:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
62%
Semmiképp nem adnám oda!
2012. szept. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
55%

Hogy lenne már adható? ha pár napja járt volna le, az talán beleférne, de EGY HÓNAPJA?


Lehet hogy nem lenne semmi baja tőle, de mondjuk nekem eszembe nem jutna odaadni a gyereknek.

2012. szept. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
39%
Gratulálok a nagytudásúnak, aki lepontozott mindenkit, aki nem mérgezné meg a gyerekét...
2012. szept. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nem én voltam a lepontozó!

Az egy hónapot azért nem éreztem én annyira gáznak mert eleve 2 évig áll el .... de ha jobban belegondolok igazatok lehet.

2012. szept. 6. 21:29
 15/16 anonim ***** válasza:
10. válaszadó vagyok ismét. Gondolkodtam a kérdéseden még, és az jutott eszembe, hogy ugye a bébiételekben nincs tartósítószer. Nem tudom, hogy hőkezeléssel, vagy milyen más módon tartósítják, de a lényeg, hogy ha kicsit is nem zár jól a fedele, és levegő éri, azonnal romlani kezd. Ezért kell felbontáskor is a fedélhangot figyelni. Oké, hogy 2 évig eláll, de utána már nem vállal felelősséget a gyártó azért sem, hogy nem kerül levegő az üvegekbe... Nah, jöhet a lepontozó brigád! :))))
2012. szept. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Mindenkit lepontoztak,bármit tanácsoljon ,én a forralós javaslatot adtam, ha muszáj .

:) nem tud zavarni a pontozás de érdekes hogy semmi sem jó,sajnálom szegényes élete lehet a pontozgatónak :)

2012. szept. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!