Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor melegíthető újra a...

Hányszor melegíthető újra a saját készítésű bébiétel 6 hó felett?

Figyelt kérdés
Ha kérhetném, lehetőleg a forrás megjelölésével (ha van).
2009. júl. 29. 10:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen étel nem jó,ha többször melegíted,még télen sem.Kivéve a töltöttkáposzta.Egy anpig nég hagyhatod a normál hűtőben,de e következő nap már nem ajánlatos felmelegíteni újra.A fölösleget fagaszd inkább le megfelelő adagokba,akkor bármikor használhatod.
2009. júl. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a forrásom a saját tapasztalatom (ha megfelelel). Egyszer melegítem, és ha nem eszi meg mindet, a maradékot délután oda szoktam neki adni (természetesen újra melegítve). De ennél többször nem.
2009. júl. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Akkor pl. amit tegnap főztem, de sok lett és a második felét ma megmelegítettem, ezt nem kellett volna?

Mivel ma délelőtt sem ette meg, délután se adjam neki?

2009. júl. 29. 10:54
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok. Ha nem kevertél hozzá anyatejet vagy tápszert, akkor nyugodtan melegítheted neki többször is.


Én keverek hozzá, ezért járok ugy el, mint a tejes dolgokkal.

2009. júl. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Sok helyen olvasni, hogy 6 hóig, amíg sterilizálunk mindent, nem melegíthető újra, de utána ugyanúgy, ahogy felnőttnél? Vagy miféle átmenet? Erről hol lehet olvasni vagy honnan tudjátok?
2009. júl. 29. 11:18
 6/7 anonim ***** válasza:

Háát, nem tudom, én a neten szoktam néha utánaolvasni, ha nem tudok valamit, de speciel ebben az esetben a megérzéseimre hagyatkozom. :) (első gyerek nekem is). Meg amit anyukám mond, arra, mert neki hiszek, kettőnket nevelt fel. :)


Átmenet? Hát... először majd elkezd kiflivéget, babakekszet, piskótát, kenyérhéjat szopotatni, aztán meglátjuk.. lesz ahogy lesz. :) Fagyit azért már kapott két - három nyalást, persze csak óvatosan.. :) Fokozatosan belejövünk! :)

2009. júl. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szopotatni = szopogatni :)
2009. júl. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!